Воскресенье , 26 Май 2019
Главная / Новости / Здоровье

Здоровье

Як допомогти собi при порушеннi пам’ятi

Як допомогти собi при порушеннi пам’ятi

Наразі дедалі більше людей скаржаться на проблеми з пам’яттю. Але цій неприємності можна зарадити. Багато письменників, науковців, артистів, людей творчих професій до самих поважних років зберігають світлий розум. Сучасна людина відповідь на будь-яке питання може знайти в Інтернеті. І це добре. Погано те, що розуміння того, що інформація є в Інтернеті, відбиває у людини бажання запам’ятовувати цю інформацію.

Подробнее »

Заключить декларации с врачами еще не поздно

bez_nazvaniya_0

Более 70% жителей Павлограда - 83 тысячи человек - уже заключили декларации с семейными врачами. Те, кто не успел до 1 апреля, могут это сделать позже. Для этого нужно обратиться в городскую амбулаторию по месту жительства. При себе необходимо иметь паспорт, идентификационный код и мобильный телефон.

Подробнее »

Цены на популярные лекарства завышать не разрешат

Цены на популярные лекарства завышать не разрешат

Максимально допустимая цена на популярные лекарства будет зависеть от цен на такие же лекарства в соседних странах - Польше, Словакии, Венгрии, Чехии и Латвии. Об этом сообщает «Зеркало недели» со ссылкой на пресс-службу Минздрава. В ведомстве сообщили, что такая модель регулирования цен на лекарства уже работает в программе «Доступные лекарства».

Подробнее »

Туберкульоз досi залишається дуже небезпечним

Туберкульоз досi залишається дуже небезпечним

У Центрі первинної медико-санітарної допомоги (ЦПМСД) Павлограда відбулася прес-конференція, присвячена боротьбі з сухотами. На питання журналістів відповідали заступник директора Центру з медичного обслуговування населення Ірина Гришина та завідувачка диспансерно-поліклінічним відділенням № 6 КП Дніпропетровского обласного клінічного відділення лікувально-профілактичного об’єднання «Фтизіатрія» Юлія Антонюк.

Подробнее »

Не на словах. Как шахтеры поддерживают друг друга

3 вниз

Дочери горнорабочего Петра Карплюка шесть лет. С самого рождения Маша ничего не видит. На дорогое лечение постоянно нужны тысячи гривен. Подобных и других историй в шахтерском Западном Донбассе много. Нужны деньги на больницы, похороны, свадьбы, на помощь многодетным семьям или одиноким родителям. Со своими проблемы люди идут к своим. К тому, на кого можно опереться.

Подробнее »

Першотравенськ приборкує кiр

Першотравенськ приборкує кiр

Медики Першотравенська вживають заходи, аби не припустити погіршення ситуації із захворюваністю на кір. Про це повідомляє міський Центр первинної медико-санітарної допомоги на своїй сторінці у Фейсбуці.У повідомленні зазначається: «З метою недопущення ускладнення епідеміологічної ситуації в місті, в медичних закладах створено належні умови для обстеження та лікування городян з підозрою на кір

Подробнее »

Да будет свет!

лампы

Современные, а главное, экологически чистые: на Центральной обогатительной фабрике (ЦОФ) «Павлоградская» теперь работают светодиодные светильники. Более 400 ламп, которые не содержат ртути, еще и позволяют беречь электроэнергию. Сотрудники предприятия говорят, что один из самых чистых источников света еще и значительно улучшил условия работы.

Подробнее »

У павлоградцiв частiше виявляють рак

У павлоградцiв частiше виявляють рак

У 2018 році 2399 павлоградців перебували на диспансерному обліку з онкопатологіями. Це на 126 людей більше, ніж у 2017-му. Таку статистику навела завідувачка амбулаторії № 8 Центру первинної медико-санітарної допомоги Павлограда Юлія Гацько.За інформацією Юлії В’ячеславівни, у 2018-му вперше виявили 385 випадків онкозахворювань (у 2017 р. - 409), в тому числі у 4 дітей.

Подробнее »