Воскресенье , 28 Ноябрь 2021
Главная / Новости / «Я мрiю, щоб наша спiльна домiвка стала ще красивiшою»

«Я мрiю, щоб наша спiльна домiвка стала ще красивiшою»

Часом від дуже заклопотаних людей можна почути: «В мене не сім рук — мені ніколи!» Але це точно не про Олену Дмітрієву, мешканку села Богуслав на Павлоградщині. Вона працює головним фахівцем філії УКК ДТЕК Павлоградвугілля, клопочеться вдома по господарству, а ще опікується життям рідного села.

«Характер у мене від мами — Галини Андріївни, — розповідає наша героїня. – Вона багато років вчила дітей математиці, була завучем, організовувала безліч шкільних свят та різноманітних гуртків. Богуславці знають її, як активну й небайдужу людину. До речі, саме мама порадила мені, золотій медалістці, піти вчитися після школи у гірничий ВНЗ, стати інженером-маркшейдером і далі працювати на шахті. Переконала, що я отримаю хорошу професію і матиму достойний заробіток. З роботою і колективом мені пощастило. Скажу, що поряд зі мною працюють справжні професіонали. Невдовзі ми святкуватимемо День учителя, тож я хочу привітати своїх колег із цією подією».
Олена Миколаївна завжди була непосидючою людиною. Усім цікавилася, всюди встигала. В 1991 році вона отримала диплом спеціаліста і спробувала влаштуватися на якусь із шахт Західного Донбасу.

«У нас справжня шахтарська родина!»

Але вакансій маркшейдерів у «Павлоградвугіллі» тоді не було, тож молодому фахівцю довелося починати свій трудовий шлях майстром виробничого навчання в навчально-курсовому комбінаті (НКК) на шахті «Дніпровській». Відтоді минуло 30 років, а Олена Миколаївна й досі навчає майбутніх шахтарів тонкощам цього ремесла. Але вже в навчальному пункті ШУ Павлоградське.
«Ви знаєте, я ніколи не шкодувала, що пов’язала своє життя з гірничою справою. Мій чоловік, Ігор Геннадійович, має той самий фах, що і я, працює головним маркшейдером в ШУ Дніпровське. Його батько теж був шахтарем – починав свій трудовий шлях у Воркуті. Наш син Олександр нині працює гірничим майстром в ШУ Павлоградське. Словом, у нас велика шахтарська родина!» — говорить Олена Дмітрієва.
Вона зізнається, що робота в навчальному пункті забирає чимало часу. Ще й удома на неї, господиню, теж чекає безліч різних справ. Подружжя Дмітрієвих має власний будинок, який розташований на подвір’ї прадіда Олени Миколаївни. Збереглася навіть дідова хата, яку родина відремонтувала. Є город, господарство, великий квітник, за яким доглядає наша героїня.
«Так, я дуже люблю квіти і стараюся, аби мій двір був красивим. Але мені цього замало. Хочу бачити гарною свою вулицю Набережну й село, в якому народилася й живу», — говорить Олена Дмітрієва. Щоб зарадити усім цим проблемам, а також активніше впливати на життя рідного села, вона й стала депутатом місцевої громади.

«Я не можу інакше…»

Вона розповідає про те, як нещодавно організувала вивіз сміття на вулиці. Компанія ДТЕК допомогла вантажівкою, Богданівська громада (Богуславський старостат належить до її складу) виділила працівника місцевого комунального підприємства. Об’їхали 4 вулиці, Олена Миколаївна завчасно попередила жителів, аби виставили мішки зі сміттям біля свого двору. Власноруч їх вантажила в машину. Каже, втомилася, але справу зробила. Сміття відвезли на полігон побутових відходів.
Вона говорить, що не почувається самотнім Дон Кіхотом, адже має широку підтримку серед односельців і колег-депутатів. Богуславці – люди активні й готові допомогти у спільній і корисній справі. Особливо легка на підйом молодь. Загалом Богуслав має безліч хороших і давніх традицій, тут розвинений спорт і творча самодіяльність. А чимало місцевих родин працюють на шахтах ДТЕК Павлоградвугілля. Є тут і свої шахтарські династії.
«Я ніде так затишно не почуваюся, як у рідному Богуславі. Скажімо, на роботу доводиться їздити в Тернівку. Хороше, охайне місто. Але жити в ньому я б, напевне, не змогла. Як і в будь-якому іншому місті. Мені завжди хотілося простору довкола себе, зелених луків, пташиного співу, свіжого повітря… Ви знаєте, в Богуславі й дихається вільніше. Тож я мрію, щоб наша спільна домівка стала ще красивішою, затишнішою і комфортною для життя. Для цього і працюю», — зізнається Олена Дмітрієва.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Оцените статью:
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Загрузка...

Тоже интересно!

Вид на Говерлу

Во всем на высоте: шахтер из Белозерского поднял флаг ДТЭК на наивысшую точку Украины

Стволовой участка шахтного транспорта ДТЭК шахты «Белозерская» Виталий Кутний один из немногих, кто не раз …

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: