Суббота , 28 Март 2020
Главная / Новости / Вчорашнi студенти вже мають роботу

Вчорашнi студенти вже мають роботу

28 студентів Білозерського професійного гірничого ліцею після виробничої практики в шахтоуправлінні Білозерське отримали дипломи за гірничими спеціальностями. Вже цього року більшість з них поповнять лави співробітників ДТЕК Добропіллявугілля – ключового роботодавця регіону.

25 лютого у Білозерському професійному гірничому ліцеї молодим фахівцям урочисто вручили дипломи електрослюсарів, гірників, машиністів підземних установок і електровозів.
«Молоді люди, які прийняли рішення пов’язати свою долю з вугільною промисловістю, зробили правильний вибір, – упевнений керівник департаменту з управління персоналом ШУ Білозерське Олександр Тимофєєв. – На практиці студенти вже вивчили підприємство зсередини: налагодили стосунки у колективі, випробували свої сили у виконанні виробничих завдань. З Білозерським гірничим ліцеєм ми співпрацюємо багато років. Адже сьогодні нашим шахтам дуже потрібні молоді, перспективні працівники, які будуть продуктивно працювати. Ми пропонуємо їм не тільки перше робоче місце, але і можливість побудувати кар’єру на одному з найбільших підприємств регіону».
«Робота на шахті ДТЕК – це стабільність і гідна оплата праці, – каже випускник ліцею Олександр Рашкевич. – Я вдячний моїм вчителям і наставникам – викладачам у ліцеї і досвідченим електрослюсарям, які мене багато чому навчили на практиці на «Новодонецькій». Тепер буду працювати на цій шахті».

Олексій КОНОРЄЗОВ

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Оцените статью:
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Загрузка...

Тоже интересно!

В Першотравенске увеличился тариф за вывоз мусора

С 2016 года в Першотравенске действовал тариф на вывоз твердых бытовых отходов для населения в размере 7,65 грн с человека в месяц. С 1 марта размер тарифа увеличился до 20,7 грн. Таково решение горисполкома от 27 февраля.

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: