Вторник , 29 Сентябрь 2020
Главная / Новости / У шахтоуправлiннi Бiлозерське запрацювала нова лава

У шахтоуправлiннi Бiлозерське запрацювала нова лава

Майже 200 тисяч тонн вугілля планують видобути з нової лави гірники дільниці № 5 шахтоуправління Білозерське. Вугілля видобуте з очисного забою на шахті «Піонер» стане вагомою підтримкою для вітчизняної енергетики.

Довжина 4-ї північної лави становить 300 м, довжина виїмкового поля – 290 м, виймаєма потужність – 1,45 м.
«Це перша нова лава у шахтоуправлінні у 2020 році. Монтували очисний вибій своїми силами, – каже бригадир ГРОЗ ділянки № 5 Олександр Маршук. – Зараз наше першочергове завдання – вийти на середньодобове навантаження понад 1,5 тисячі тонн. Адже колектив розуміє, що введення в експлуатацію нової лави – запорука стабільної роботи вугільного підприємства і благополуччя нашого регіону».
Інвестиції компанії ДТЕК в оснащення лави склали майже 20 млн грн. За ці кошти капітально відремонтували 200 секцій механізованого комплексу 1КДД, комбайн УКД 200/400 та скребковий конвеєр СП-251.

Довідка «ВШ»

Сьогодні у шахтоуправлінні Білозерське з 4 лав щодоби видобувається майже 8 тисяч тонн вугілля. У 2020 році колектив планує здати у роботу нову лаву на шахті «Білозерська», пройти майже 5 км підземних гірничих виробок і видобути в цілому по шахтоуправлінню понад 2 млн тонн вугілля для теплової генерації України.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Оцените статью:
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Загрузка...

Тоже интересно!

В Павлоградском энергопредприятии провели День Европейской мобильности

Зачем? Причин тому несколько. И все они – замечательные. По словам Алины Паращенко, главного специалиста …

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: