Понедельник , 6 Июль 2020
Главная / Новости / Тернiвчанин Максим Кузяєв – бронзовий призер чемпiонату Європи!

Тернiвчанин Максим Кузяєв – бронзовий призер чемпiонату Європи!

Тернівчанин Максим Кузяєв став бронзовим призером 33-го чемпіонату Європи з кіокушин карате, який відбувся у польському Вроцлаві 18-19 травня.

У чемпіонаті континенту брали участь спортсмени 29 держав. Українські спортсмени завоювали третє загальнокомандне місце. Чимало з них мали успіх і в індивідуальному заліку. Серед них і представники Дніпропетровщини – Максим Кузяєв та Альберт Мелікян, які стали призерами чемпіонату. Їхніми суперниками були бійці з Польщі, Італії, Росії, Франції та Великої Британії.
Тернівчанин Максим Кузяєв виступав у найпрестижнішій ваговій категорії + 90 кг (яку ще називають абсолютною). Здобув бронзову нагороду і отримав запрошення виступати на чемпіонаті світу, який відбудеться у кінці листопада у столиці Японії – місті Токіо.

Людмила ЗУБЕР

Довідка «ВШ»
Максиму Кузяєву (на фото в центрі) 22 роки. Спортивну кар’єру розпочав у 2011 р. у спортивній організації «Фенікс» під керівництвом тренера Валентина Зубера. На шляху до 33-го чемпіонату Європи у Максима вже були досягнення: друге місце у Кубку України і перемога у національному чемпіонаті.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.