П’ятниця , 19 Серпень 2022
Головна / Новини / Steam-освiта у селi: «Громада своїми руками» вiдкрила сучасний клас на Петропавлiвщинi
Steam-освiта у селi: «Громада своїми руками» вiдкрила сучасний клас на Петропавлiвщинi

Steam-освiта у селi: «Громада своїми руками» вiдкрила сучасний клас на Петропавлiвщинi

Інтерактивна дошка, проектор, камера-сканер, акустична система – тепер уроки у школі с. Українське будуть значно цікавішими. Дітей навчатимуть за методиками STEAM-освіти. Тут поєднають технічну освіту (математику, інформатику, біологію, фізику) та креативність. Теорію одразу перевірятимуть на практиці.

Сучасний клас у селі з’явився завдяки співпраці влади та громади Петропавлівського району, Української ОТГ і компанії ДТЕК. Тепер до дошки діти поспішають нав-
випередки. Бо на інтерактивній – інформація «оживає». А все, що намалювали чи написали – одразу можна роздрукувати чи відправити електронною поштою.
«Досі не віриться, що ось так, граючи, можна і дізнатись щось цікаве, і навіть здати контрольну», – діляться враженнями учні.
Олена та Сергій сьогодні розбирають, як працює мозок. На екрані, подібному до того, що є на смартфоні. Одним дотиком діти збільшують елементи, змінюють положення у 3D проєкції. Це вам не нудна доповідь біля старого паперового плакату.
«Ми працювали на комп’ютерах 90-х років, – розповідає Лілія Ландар, вчитель інформатики та ініціатор проєкту Smart-класу. – Та тішить не стільки нова техніка, скільки те, як зміняться наші уроки. Не має значення – в місті чи у селі школа – усі діти потребують нової подачі інформації».
Ремонт за три місяці зробили батьки учнів та працівники школи. 140 тисяч грн на сучасний клас надали з фонду конкурсу «Громада своїми руками», територіальної громади та держбюджету.

Steam-освiта у селi: «Громада своїми руками» вiдкрила сучасний клас на Петропавлiвщинi
«Суха» теорія – це точно не для сучасних дітей. STEAM-підхід дозволяє поєднати креативність та технічні знання. Важливо вміти швидко орієнтуватися у цьому світі, відповідати його вимогам, що постійно змінюються. Це і про вирішення життєвих ситуацій, і про роботу, майбутні професії, які будуть тісно пов’язані з біо- та нанотехнологіями», – каже Олена Коновалова, регіональний представник ДТЕК у Західному Донбасі.
У цьому році завдяки співпраці громади, ініціативних груп та компанії ДТЕК у Західному Донбасі реалізували 77 проєктів, майже третина з них у напрямку STEAM-освіти: еко-лабораторії, класи та простори. Вже восьмий рік «Громада своїми руками» дає можливість мешканцям змінювати своє місто, село, розвивати регіон.

Оцените статью:
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (2 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

Теж цікаво!

Вид на Говерлу

Во всем на высоте: шахтер из Белозерского поднял флаг ДТЭК на наивысшую точку Украины

Стволовой участка шахтного транспорта ДТЭК шахты «Белозерская» Виталий Кутний один из немногих, кто не раз …