П’ятниця , 19 Серпень 2022
Головна / Новини / Спорт / Волейболісти змагалися на турнірі пам’яті Голобокова

Волейболісти змагалися на турнірі пам’яті Голобокова

Волейболісти змагалися на турнірі пам’яті ГолобоковаТрадиційний IX турнір з волейболу серед чоловічих команд, присвячений пам’яті тренера та шахтаря В’ячеслава Голобокова, відбувся 5 лютого на базі дитячо-юнацької спортивної школи Павлоградської міської ради.

Організувало змагання Обласне об’єднання НПГУ за підтримки Федерації волейболу Павлограда.

Демонстрували спортивну майстерність команди волейболістів з Кам’янського, Дніпра, Першотравенська та Павлограда. У складі двох останніх команд більшість – шахтарі ДТЕК Павлоградвугілля. Також відбулася зустріч команд волейболістів шахтарів-ветеранів із Павлограда та Першотравенська. Про це йдеться на сайті НПГУ.

За підсумками змагань, перше місце посіла команда з Кам’янського, друге – у дніпрян, а волейболісти Павлограда у турнірній таблиці розташувалися на третьому місці.

У ветеранській зустрічі переможцями стали спортсмени з Першотравенська. Павлоградські ветерани-волейболісти завоювали «срібло».