П’ятниця , 19 Серпень 2022
Головна / Новини / Спорт / Першотравенськi танцюристи вибороли 5 кубкiв та 16 медалей

Першотравенськi танцюристи вибороли 5 кубкiв та 16 медалей

Єгор Атіпов та Софія Омельченко разом зі своїм тренером Констянтином Довгополовим.

У Дніпрі 30 січня відбулися міжнародні змагання зі спортивно-бальних танців «Winter Cup -2022». В них взяли участь близько тисячі танцюристів з багатьох міст України, а також Грузії і Молдови. Першотравенськ представили вихованці студії бально-спортивного танцю «Ракурс», які отримали 5 кубків, 10-золотих, срібну та 5 бронзових медалей.

Так, у різних категоріях та номінаціях пара Єгор Атіпов та Софія Омельченко вибороли два кубки та дві золоті нагороди.

У сольних виступах Владислава Омельченко посіла три перших і третє місця, а також отримала три кубки.

Варвара Тримбалюк здобула срібну та три бронзові нагороди.

Пара Сергій Ільченко та Софія Кравченко мають золоту медаль.

А у сольних виступах Софія Кравченко виборола дві золоті нагороди, Ганна Смірнова посіла перше і третє місця, Анастасія Гундарєва отримала золоту нагороду.

Викладач юних танцюристів Костянтин Довгополов дуже пишається успіхами своїх вихованців. Його тішить і те, що судді змагань та тренери інших танцювальних клубів відзначили зростання професійного рівня юних першотравенців.

До речі, зараз вони готуються до наступних змагань всеукраїнського рівня, які мають стартувати буквально за тиждень.