Среда , 22 Сентябрь 2021
Главная / Новости / Спорт / Павлоградські веслувальники вибороли 40 медалей

Павлоградські веслувальники вибороли 40 медалей

Павлоградські веслувальники вибороли 40 медалейПавлоградські спортсмени здобули 40 нагород на чемпіонаті України з веслувального слалому серед вихованців дитячо-юнацьких спортшкіл та клубів. Змагання відбулися наприкінці серпня поблизу Путивля на Сумщині. Про успіх команди розповів у Фейсбук один із її тренерів Андрій Суворкін.

За словами тренера, участь у чемпіонаті взяли 204 веслувальника з 9 спортивних шкіл та клубів України. Змагалися учасники у п’яти дисциплінах: «Слалом-1», «Слалом-2», «Командні перегони», «Естафета» та «Слалом – спринт». Юні спортсмени мали у своєму розпорядженні човни кількох класів.

Вихованці ФСК ім. В. Шкуренка (команда «Посейдон») вибороли на цих перегонах рекордну для себе кількість медалей – 40. Найбільше золотих нагород (9) – в активі Марії Лісовської. Переможцями й призерами в різних естафетах стали також Анастасія Симонова, Іван Мажара, Альона Григор’єва, Марія Данченко, Денис Кодіров, Анастасія Мазурік, Андрій Янкін, Артем Старовойтов, Микита Коновалов та Уляна Крьока.

За словами Андрія Суворкіна, вперше участь у змаганнях такого рівня взяли Ярослав Кулагін та Уляна Крьока, котра у «Слаломі-1» здобула бронзову нагороду.

У загальному заліку команда «Посейдон» посіла 3 місце, поступившись вінничанам і представникам Харківщини. Тренер також повідомив, що його вихованці, дівчата і юнаки середнього й старшого віку, незабаром змагатимуться на Кубку України з веслувального слалому на Південному Бузі. Перегони веслувальників відбуватимуться на Вінничині, поблизу села Сокілець із 14 по 17 вересня.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.