Пятница , 14 Август 2020
Главная / Новости / Шановні павлоградці! Прийміть щирі вітання з Днем захисника України!
Вершина

Шановні павлоградці! Прийміть щирі вітання з Днем захисника України!

Це свято відзначається в українському суспільстві в день Покрови Пресвятої Богородиці, яка захищала українське козацтво, а тепер і українських військовослужбовців. Ми віддаємо данину поваги всім, хто присвятили своє життя служінню Україні та українському народу.

Славні традиції ратної справи наших пращурів з честю продовжують та примножують  сучасні солдати і офіцери. Їх любов до Батьківщини, готовність до самопожертви, вірність військовій присязі та доблесть – це запорука спокою і щасливого майбуття на рідній землі.

Ми пам’ятаємо всіх полеглих земляків, віддаємо данину шани і поваги тим, хто інтереси України, її державності поставили вище за власне життя, добробут і благополуччя своїх рідних і близьких. Наше завдання сьогодні – множити силу і могутність нашої Батьківщини і робити все можливе для збереження її цілісності, суверенності, недоторканості та подальшого соціально-економічного розвитку.

Бажаю вам і членам ваших родин міцного здоров’я на довгі роки, злагоди, добра і миру, успіхів у повсякденному житті та у військовій службі в ім’я розбудови та процвітання Української держави!

Зі святом! Міський голова А.О. Вершина

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Оцените статью:
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Загрузка...

Тоже интересно!

Попугай Амина помогает проводить шахтерские планерки

Существуют различные методы повышения продуктивности на производстве. Не последнее место в этом занимает и забота о психологическом комфорте сотрудников. Для них создают зоны релакса, а кое-где даже выделяют время для послеобеденного сна. Горняцкий промысел - отрасль с повышенными затратами человеческих ресурсов - физических и умственных. Здесь особенно нуждаются в восстановлении своих душевных и физических сил. И придают этому большое значение.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: