Понедельник , 22 Июль 2019
Главная / Новости / Шановнi павлоградцi, гостi нашого рiдного мiста! Дорогi друзi!
Мартовицкий

Шановнi павлоградцi, гостi нашого рiдного мiста! Дорогi друзi!

Щиро вітаю всіх вас з Днем нашого улюбленого, чудового міста Павлоград і 75-ю річницею його визволення від фашистських загарбників!

Засноване старшиною Війська Запорізького Матвієм Хижняком, наше місто і його мешканці за 234 роки своєї історії пройшли великий шлях від Матвіївської слободи до столиці кращого в Україні вуглевидобувного регіону Західний Донбас, яким, по праву, пишаємось не тільки ми з вами, а й вся країна. Військові й трудові звитяги наших батьків, дідів і прадідів, нинішніх працівників вугільної, хімічної, машинобудівної, будівельної та інших галузей промисловості вписані в золоті сторінки історії всієї України.

Наше місто славне видатними полководцями, вченими, політиками, письменниками, конструкторами, інженерами, громадськими діячами, знаними у всьому світі, які народились або довгий час мешкали в Павлограді. Окремою визначною сторінкою військової мужності, доблесті й героїзму в історії міста є повстання павлоградських підпільників і партизан у лютому 1943 року та визволення Павлограду від фашистських окупантів.

Новітньою сторінкою історії нашого рідного Павлограду стала побудова та початок виробничої діяльності вугільних шахт. Стрімке зростання населення міста сприяло такому ж стрімкому будівництву нових житлових будинків, шкіл, дитячих садків, доріг, об’єктів соціального і культурного призначення, розвитку всієї інфраструктури міста, створення нових підприємств інших галузей промисловості. Але для Павлограду і всього регіону, вже впродовж багатьох десятиліть, соціально орієнтована Компанія ДТЕК і її провідне вуглевидобувне підприємство, «ДТЕК «Павлоградвугілля», яке нещодавно відзначило 55-ту річницю з початку своєї виробничої діяльності – є головним містоутворюючим підприємством. Завдяки укладеним між міською владою і керівництвом Компанії Договором про Корпоративно-соціальну відповідальність й іншим угодам, наш Павлоград продовжує розвиватися у всіх напрямках, з кожним роком ставати все більш затишним, зеленим, комфортнішим для проживання в ньому кожного з нас. А стабільна робота шахтарів – запорука подальшого підвищення в місті рівня соціального захисту, медичного обслуговування населення, освіти, фізичного й культурного розвитку наших дітей.

Мої особливі слова подяки й низький уклін нашим дорогим ветеранам Другої світової війни, праці, людям, на долю яких випали жорстокі бої з нацизмом за свободу і незалежність нашої країни в роки Другої світової війни, відновлення всього зруйнованого під час фашистської навали, розбудову Павлограду в післявоєнні десятиліття, ветеранам АТО за мужність і героїзм, проявлені в боях на сході України в останні чотири роки.

Дорогі друзі! Від усього серця бажаю всім вам миру в країні й кожній сім’ї, здоров’я, щастя, добробуту, злагоди, єдності, поваги один до одного й натхнення у наполегливій праці на благо нашого рідного Павлограду і всієї країни!

Артур Мартовицький, народний депутат України

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Оцените статью:
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Загрузка...

Тоже интересно!

В 36-м округе на 12:00 явка составила 24,82%

В 36-м округе на 12:00 явка составила 24,82%

По официальным данным ЦИК на 12:00 явка в одномандатном избирательном округе №36 составила 24,82%. Напомним, …

Комментарии

avatar
  Подписаться  
Уведомление о

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: