Вівторок , 5 Липень 2022

Павлоград

В Павлограді оновили сквер ім. Шевченко

Подарунок до Дня міста від ДТЕК: в Павлограді оновили сквер ім. Шевченко

Нові лавиці, трав’яний газон, бруківка, сцена – все це і не тільки є тепер в оновленому сквері ім. Шевченко. Такий подарунок до ювілею рідного міста зробили місцевим жителям Павлограда компанія ДТЕК з міською владою. Обійшлося це майже в 6 млн гривень. Один мільйон з яких, в рамках соціального партнерства, вклав ДТЕК. Реконструйований сквер відкрили до ювілею міста. Місцеві втішені – …

Докладніше...

Дорогі павлоградці, земляки! Від щирого серця вітаю вас з 235-м ювілейним Днем народження рідного міста!

Артур Мартовицький

Сьогодні Павлоград зустрічає своє свято новими успіхами і досягненнями. Чисте, затишне і зелене місто з кожним роком стає ще красивішим – оновлюються вулиці і міські двори, ремонтуються дороги, реконструюються школи і дитячі сади. Я залюбки підтримую проекти, спрямовані на розвиток міста.

Докладніше...

Дорогие земляки, уважаемые Павлоградцы, от всего сердца поздравляю Вас с днем нашего любимого города!

Николай Пономарчук

Каждая очередная годовщина –  новый шаг в развитии Павлограда. Особенно это стало заметно за последние 4 года. Город приобретает европейский вид. Несмотря на непростое время, благоустраиваются парковые зоны: Сквер им. Шевченко,  Парк 1 Мая. Детский парк стал жемчужиной, украсившей центр города. Строятся новые торговые центры, планомерно ремонтируются дороги, все большую ответственность за судьбу города берут на себя сами жители Павлограда. …

Докладніше...

Шановні павлоградці!

Анатолий ВЕРШИНА

Місту, яке ми любимо, в якому живемо, про яке турбуємося виповнюється 235 років! Пройшовши гідний шлях від козацьких паланок Матвія Хижняка до ділового та культурного центру  Західного  Донбасу,  Павлоград сьогодні представляє  собою сучасне місто, з розвиненою інфраструктурою, яке активно розвивається, відкрите до співпраці, має впевнені перспективи сталого поступового руху вперед.

Докладніше...

Святкові заходи, присвячені Дню шахтаря у м. Павлоград

Святкові заходи, присвячені Дню шахтаря

23 серпня 2019 р. 14:00 Святкова хода шахтарів Західного Донбасу (вул. Соборна – вул. Центральна) 14:30 Урочиста церемонія нагородження кращих працівників ДТЕК Павлоградвугілля до Дня шахтаря. МКДЦ «Мир» 17:00 Чемпіонат із силового екстриму «Шахтарські богатирські ігри»

Докладніше...

«Таких подарков нам никто никогда не делал!»

«Таких подарков нам никто никогда не делал!»

В частном секторе Павлограда на улице Дмитрия Яворницкого (бывшая ул. Куйбышева) в микрорайоне Сельмаг заасфальтировали участок дороги длиной в 400 метров. За всю историю существования города здесь никогда не было асфальта. А лишь грунтовая дорога, которую периодически грейдировали и подсыпали. Улица Д. Яворницкого – центральная дорожная артерия в этом микрорайоне. К ней примыкают большинство других более мелких улиц и переулков частного сектора.

Докладніше...

Безкоштовно навчатимуть на повара, пекаря та офіціанта

Безкоштовно навчатимуть на повара, пекаря та офіціанта

В міськвиконкомі розглядається питання участі Павлограда у грантовій програмі за підтримки Німецького Товариства міжнародного співробітництва (GIZ). Це програма безкоштовного навчання кадрів для сфери ресторанного господарства та пекарень. Про це повідомляє офіційний сайт міста, посилаючись на відділ розвитку споживчого ринку та підприємництва виконкому Павлоградської міськради.

Докладніше...

Горожане задолжали 170 млн грн

Горожане задолжали 170 млн грн

В Павлограде из-за долгов за отопление арестовали девять квартир и 13 автомобилей. Кроме того, 20 горожан не смогут выехать за границу, пока не погасят долги за коммунальные услуги. Многие должники согласились выплачивать задолженность частями. Павлоградцы уже оформили реструктуризацию долга за отопление на общую сумму 33 млн грн.

Докладніше...

Молодежка Павлоградского побывала в школе № 19

Молодежка Павлоградского побывала в школе № 19

Коллектив  ДТЭК Шахтоуправления Павлоградское продолжил традицию профориентационных уроков в школах Павлограда.Старт задан с общеобразовательной школы №19, куда с визитом приехали представители Молодежного движения шахтоуправления. Сотрудники предприятия рассказали старшеклассникам о важности шахтерского труда, о преимуществах работы и карьерных перспективах. Самым активные ученики получили брендовые подарки.

Докладніше...