Воскресенье , 10 Декабрь 2023
Головна / Новини / Промисловість / З нового вибою «тернівчани» видадуть на-гора 260 тис. тонн «чорного золота»
З нового вибою «тернівчани» видадуть на-гора 260 тис. тонн «чорного золота»

З нового вибою «тернівчани» видадуть на-гора 260 тис. тонн «чорного золота»

Шахтарі Тернівського ШУ гідно тримають енергетичний фронт та ретельно готуються до нового опалювального сезону, щоб на українських ТЕС був запас вугілля. У гірників шахти «Тернівська» новий фронт робіт: державна комісія прийняла до роботи нову 408 лаву. Підготували її гірники дільниці № 4 під керівництвом Олександра Єгорова та бригадира Артема Аносова із дотриманням усіх правил промислової безпеки.

Довжина нової лави — 270 метрів, а її запаси становлять понад 260 тис. тонн вугілля, що стабільно забезпечать цю дільницю роботою до листопада. Гірники планують щодоби видобувати з цього вибою понад 2 100 тонн «чорного золота». На підготовку 408 лави компанія ДТЕК виділила значні кошти, що дозволило капітально відремонтувати секції механізованого комплексу КД-80, виконати капітальні ремонти із повузлової заміни очисного комбайна УКД 200/500 та скребкового конвеєра. Багато ремонтних робіт було виконано власноруч фахівцями допоміжних дільниць підприємства.

«У цей нелегкий для нашої країни час у кожного свій фронт. Ми щоденно спускаємося в шахту, щоб видобувати вугілля. Працюємо на енергетичному фронті, бо в оселях українців, установах повинно бути світло. Розуміємо, як важлива зараз стабільна робота шахт. Це наш шахтарський внесок у Перемогу та економіку України», — прокоментував Олександр Єгоров, начальник дільниці з видобутку вугілля ДТЕК Енерго.

 

 

 

 

 

Оцените статью:
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Загрузка...

Теж цікаво!

В ШУ им. Героев космоса заменили подъемное оборудование

В ШУ им. Героев космоса заменили подъемное оборудование

Шахтеры в курсе, что оборудование главного и вспомогательного стволов «работает» без выходных и праздников. Но …