П’ятниця , 19 Серпень 2022
Головна / Новини / Промисловість / В шахтоуправлінні Білозерське запустили другу лаву з початку року

В шахтоуправлінні Білозерське запустили другу лаву з початку року

В шахтоуправлінні Білозерське запустили другу лаву з початку рокуНова лава для видобутку вугілля і зміцнення енергонезалежності країни запрацювала на шахті Білозерська однойменного шахтоуправління. З неї протягом року шахтарі планують видобути понад 850 тисяч тон вугілля. У запуск нової лави ДТЕК інвестував понад 24 млн грн.

Видобувати вугілля з нового очисного вибою буде колектив дільниці №2 на чолі з начальником Олександром Гусєвим і бригадиром Володимиром Касьонкіним. Лава розташована на глибині 550 метрів, має довжину 298 м, потужність пласта 1,55 м. Запаси вугілля в ній понад 850 тисяч тон.

Лава обладнана механізованим комплексом 3КД-90, комбайном CLS-450 і скребковим конвеєром СП-326 від машинобудівників Corum Group.

  • Це другий очисний вибій, який ми запустили у ШУ Білозерське з початку року, – говорить директор шахтоуправління Віталій Вільховий. – Тепер плануємо видобути з неї близько 850 тисяч тон вугілля, яке стане паливом для українських ТЕС.
До речі

До кінця року в ШУ Білозерське планують ввести в експлуатацію ще одну нову лаву. Інвестиції ДТЕК у розвиток підприємства в 2019 році перевищать 460 млн грн.

 

Оцените статью:
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...

Теж цікаво!

На Дніпровському ШУ одночасно запустили дві лави

На Дніпровському ШУ одночасно запустили дві лави

Тримаємо енергетичний фронт та підтримуємо економіку країни. Шахтарі Дніпровського ШУ одночасно запустили у роботу дві …

2 коментарі

  1. Алексей

    Приятно радует,что наша промышленность в стране развивается.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.