Четверг , 1 Октябрь 2020
Главная / Новости / Промышленность / Україні – українське паливо: в Добропіллі добули 4 млн тонн вугілля 

Україні – українське паливо: в Добропіллі добули 4 млн тонн вугілля 

Україні - українське паливо: в Добропіллі добули 4 млн тонн вугілля Шахти ДТЕК Добропіллявугілля добули 4 млн тонн вугілля з початку року. Це майже на 100 тис. тонн більше, ніж у минулому році. Це паливо надійде на вітчизняні ТЕС, які забезпечують світлом і теплом мільйони українських сімей.

Найбільша кількість видобутого вугілля на рахунку колективів шахт Добропільська (1 332 тис. тонн), Новодонецька (910 тис. тонн), Алмазна (880 тис. тонн).

Щоб забезпечити виробничий процес і закласти основу для подальшого видобутку вугілля, ДТЕК в цьому році інвестував в шахти об’єднання Добропіллявугілля 748 млн грн., на 98 млн. грн більше, ніж в 2018 р.

З них 349 млн грн направлено на закупівлю і капітальний ремонт прохідницького і очисного обладнання для комплектації нових лав, 154 млн грн – на проведення і капітальний ремонт гірничих виробок, 71 млн грн – в підземний транспортний ланцюжок (конвеєра, залізничний транспорт і т.п.).

«Стабільна робота шахтоуправлінь Білозерське і Добропольское – це не тільки запорука енергетичної незалежності нашої держави від енергоресурсів з-за кордону, але і гарантія життя і розвитку міст і сіл Великого Добропілля, – впевнений Генеральний директор ДТЕК Добропіллявугілля Юрій Чередниченко, – Для регіону податкові відрахування від шахт – основне джерело наповнення місцевого бюджету та основа благополуччя тисяч шахтарських сімей».

Всього в 2019 році 5 шахт ДТЕК Добропіллявугілля планують видобути близько 4,2 млн тонн вугілля. Це більше, ніж здобудуть за аналогічний період всі 30 шахт Міністерства енергетики та захисту навколишнього середовища.

Україні - українське паливо: в Добропіллі добули 4 млн тонн вугілля 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Оцените статью:
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Загрузка...

Тоже интересно!

Миллион от шахтеров «Юбилейной» ко Дню шахтера

Миллион от шахтеров «Юбилейной» ко Дню шахтера

Горняки шахты «Юбилейная» (ДТЭК Шахтоуправление Першотравенское) к своему профессиональному празднику 31 августа выдали на-гора миллионную …

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: