Воскресенье , 28 Ноябрь 2021
Главная / Новости / Промышленность / Україні — українське паливо: в Добропіллі добули 4 млн тонн вугілля 

Україні — українське паливо: в Добропіллі добули 4 млн тонн вугілля 

Україні - українське паливо: в Добропіллі добули 4 млн тонн вугілля Шахти ДТЕК Добропіллявугілля добули 4 млн тонн вугілля з початку року. Це майже на 100 тис. тонн більше, ніж у минулому році. Це паливо надійде на вітчизняні ТЕС, які забезпечують світлом і теплом мільйони українських сімей.

Найбільша кількість видобутого вугілля на рахунку колективів шахт Добропільська (1 332 тис. тонн), Новодонецька (910 тис. тонн), Алмазна (880 тис. тонн).

Щоб забезпечити виробничий процес і закласти основу для подальшого видобутку вугілля, ДТЕК в цьому році інвестував в шахти об’єднання Добропіллявугілля 748 млн грн., на 98 млн. грн більше, ніж в 2018 р.

З них 349 млн грн направлено на закупівлю і капітальний ремонт прохідницького і очисного обладнання для комплектації нових лав, 154 млн грн — на проведення і капітальний ремонт гірничих виробок, 71 млн грн — в підземний транспортний ланцюжок (конвеєра, залізничний транспорт і т.п.).

«Стабільна робота шахтоуправлінь Білозерське і Добропольское — це не тільки запорука енергетичної незалежності нашої держави від енергоресурсів з-за кордону, але і гарантія життя і розвитку міст і сіл Великого Добропілля, — впевнений Генеральний директор ДТЕК Добропіллявугілля Юрій Чередниченко, — Для регіону податкові відрахування від шахт — основне джерело наповнення місцевого бюджету та основа благополуччя тисяч шахтарських сімей».

Всього в 2019 році 5 шахт ДТЕК Добропіллявугілля планують видобути близько 4,2 млн тонн вугілля. Це більше, ніж здобудуть за аналогічний період всі 30 шахт Міністерства енергетики та захисту навколишнього середовища.

Україні - українське паливо: в Добропіллі добули 4 млн тонн вугілля 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Оцените статью:
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Загрузка...

Тоже интересно!

«Павлоградские» проходчики подготовили почти 10 км подземных выработок

«Павлоградские» проходчики подготовили почти 10 км подземных выработок

Сейчас, когда в разгаре отопительный сезон и надежность энергоснабжения важна как никогда, горняки компании ДТЭК …

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: