Пятница , 30 Октябрь 2020
Главная / Новости / Промышленность / У Тернівському шахтоуправлінні запустили дві лави

У Тернівському шахтоуправлінні запустили дві лави

У Тернівському шахтоуправлінні запустили дві лави
Коллектив участка №2

Одразу дві нові лави запустили у Тернівському шахтоуправлінні. Запаси вугілля цих лав перевищують 1,7 млн тонн. Тому дві дільниці підприємства забезпечені роботою на строк від десяти місяців до півтора року.

865 лава має запаси майже 1,2 млн тонн вугілля, отже дільниця №2 відпрацьовуватиме її, щонайменше до червня 2021 року.

«Країні потрібне наше вугілля, тому будемо робити все від нас належне, аби енергопостачання було стабільним, а наша Україна – енергонезалежною. Плануємо працювати з навантаженням майже 1900 тн/добу», – зазначив бригадир ГРОЗ ділянки №2 шахти «Західно-Донбаська» Олександр Константінов.

Компанія ДТЕК вклала в запуск двох лав 166 млн грн. Для запуску цих забоїв відремонтували шахтне обладнання, а для 4207-й лави придбали новий комбайн КА-200.

«В цій лаві ми працюватимемо на новому комбайні, який зробили для нас машинобудівники «Корум Світ шахтаря». На оснащення нового забою компанія витратила 80 млн грн», – підкреслив начальник ділянки №6 шахти «Самарська» Сергій Сомченко.

З початку року у Тернівському шахтоуправлінні запустили п’ять нових лав, у грудні запустять ще одну на шахті «Західно-Донбаська». Сьогодні тут видобувають вугілля на п’яти дільницях і вже видали на-гора понад 2,9 млн тонн. В планах шахтоуправління – видобути понад 4 млн тонн вугілля для українських ТЕС.

У Тернівському шахтоуправлінні запустили дві лави
Коллектив участка №6

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Оцените статью:
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Загрузка...

Тоже интересно!

Миллион от шахтеров «Юбилейной» ко Дню шахтера

Миллион от шахтеров «Юбилейной» ко Дню шахтера

Горняки шахты «Юбилейная» (ДТЭК Шахтоуправление Першотравенское) к своему профессиональному празднику 31 августа выдали на-гора миллионную …

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: