П’ятниця , 19 Серпень 2022
Головна / Новини / Промисловість / У «тернівчан» – новий прохідницький комбайн
У «тернівчан» - новий прохідницький комбайн

У «тернівчан» – новий прохідницький комбайн

Новий комбайн для шахтаря – це навіть краще за новий автомобіль. Тому, що йдеться не тільки про швидкість та комфорт, але й про потужну та швидку підготовку нових гірничих виробок для видобутку вугілля.

На ШУ Тернівське у червні радіють новому прохідницькому комбайну КПД22, який для підприємства виготовили машинобудівники CORUM GROUP на замовлення ДТЕК Енерго. Цей богатир вже змонтований у шахті і готовий до роботи. З ним вже успішно «познайомилися» вправні прохідники бригади першої дільниці підготовчих робіт.

«У кожного зараз свій фронт. У нас, прохідників, він – особливий, бо ми прокладаємо шлях, по якому далі йдуть видобувники вугілля. І наш новенький комбайн – це наша зброя, яка дозволяє прискорити прохідницьку роботу. Ми гарно озброєні, а мотивовані ще краще, бо наше вугілля забезпечує електроенергією нашу зранену країну. Шахтарі – люди відповідальні, і на цьому фронті ми чітко тримаємо стрій і своєю працею прискорюємо нашу Перемогу», – розповів Микола Кохно, бригадир прохідників ДТЕК Енерго.

 

Олена УСЕНКО

 

 

 

 

Оцените статью:
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (1 оценок, среднее: 4,00 из 5)
Loading...

Теж цікаво!

З нового вибою «тернівчани» видадуть на-гора 260 тис. тонн «чорного золота»

З нового вибою «тернівчани» видадуть на-гора 260 тис. тонн «чорного золота»

Шахтарі Тернівського ШУ гідно тримають енергетичний фронт та ретельно готуються до нового опалювального сезону, щоб …