Пятница , 23 Апрель 2021
Главная / Новости / Промышленность / У «тернівчан» – нова лава

У «тернівчан» – нова лава

У «тернівчан» - нова лава
Дільниця з видобутку вугілля № 5 Тернівського ШУ, начальник дільниці Анатолій Лебедєв.

У Тернівському шахтоуправлінні запустили в роботу першу з початку року нову лаву. Державна комісія на «відмінно» оцінила 198 забій за відповідність усім вимогам промислової безпеки.

Відпрацьовуватиме нову лаву колектив п’ятої видобувної дільниці під керівництвом Анатолія Лебедєва. Довжина лави – 180 метрів, її запаси – 180 тис. тонн. Шахтарі планують працювати в ній більше трьох місяців і видобувати в середньому 1,8 тис. тонн вугілля на добу.

«Сьогодні наше вугілля дуже затребуване. На нього очікують українські теплоелектростанції. Тому ми намагалися оперативно підготувати новий забій до роботи. Власними силами ми перемонтували гірничо-шахтне обладнання з відпрацьованої 196 лави в нову 198 всього за 15 діб. І це у нас вийшло завдяки професіоналізму працівників всього шахтоуправління. Колектив нашої дільниці цього року першим підготував нову лаву на підприємстві, тому настрій у хлопців бойовий. Ми готові до безперебійного видобутку вугілля, щоб підтримувати енергонезалежність нашої країни», – зазначив Анатолій Лебедєв, начальник дільниці з видобутку вугілля № 5 ШУ Тернівське.

У «тернівчан» - нова лава
Комісія на прийомці нової 198 лави Тернівського ШУ.

 

До речі
З початку року в Тернівському шахтоуправлінні вже видобули понад 930 тис. тонн вугілля. До кінця року планують ввести в дію ще п’ять очисних забоїв, щоб видобути чотири мільйони тонн палива для українських теплоелектростанцій.

 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Оцените статью:
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Загрузка...

Тоже интересно!

Здания шахт им. Сташкова и «Благодатной» выставлены на продажу и могут обрести новую жизнь

Здания шахт им. Сташкова и «Благодатной» выставлены на продажу и могут обрести новую жизнь

Вместо угольного производства на закрывающихся шахтах смогут разместиться промышленные и логистические зоны, предприятия оптовой торговли, …

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: