Четверг , 1 Октябрь 2020
Главная / Новости / Промышленность / У шахтоуправлінні Білозерське запрацювала нова лава
У шахтоуправлінні Білозерське запрацювала нова лава
Горняки участка №5

У шахтоуправлінні Білозерське запрацювала нова лава

Майже 200 тисяч тонн вугілля планують видобути з нової лави гірники ділянки №5 шахтоуправління Білозерське. Вугілля видобуте з очисного забою на шахті Піонер стане вагомою підтримкою для вітчизняної енергетики.

Довжина 4-ї північної лави становить 300 м, довжина виїмкового поля – 290 м, виймаєма потужність – 1,45 м.

– Це перша нова лава в шахтоуправлінні в 2020 році. Монтували очисний вибій своїми силами, – каже бригадир ГРОЗ ділянки №5 Олександр Маршук. – Зараз наше першочергове завдання вийти на середньодобове навантаження більше 1,5 тисячі тонн. Адже колектив розуміє, що введення в експлуатацію нової лави – запорука стабільної роботи вугільного підприємства і благополуччя нашого регіону.

Інвестиції компанії ДТЕК в оснащення лави склали майже 20 млн грн. За ці кошти капітально відремонтували 200 секцій механізованого комплексу 1КДД, комбайн УКД 200/400 та скребковий конвеєр СП-251.

Сьогодні в шахтоуправлінні з 4 лав щодоби видобувається майже 8 тисяч тонн вугілля. У 2020 році колектив планує здати в роботу нову лаву на шахті Білозерська, пройти майже 5 км підземних гірничих виробок і добути в цілому по шахтоуправлінню більш 2 млн тонн вугілля для теплової генерації України.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Оцените статью:
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Загрузка...

Тоже интересно!

Миллион от шахтеров «Юбилейной» ко Дню шахтера

Миллион от шахтеров «Юбилейной» ко Дню шахтера

Горняки шахты «Юбилейная» (ДТЭК Шахтоуправление Першотравенское) к своему профессиональному празднику 31 августа выдали на-гора миллионную …

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: