П’ятниця , 19 Серпень 2022
Головна / Новини / Промисловість / У Героїв запрацював новий надміцний комбайн
У Героїв запрацював новий надміцний комбайн

У Героїв запрацював новий надміцний комбайн

Працюємо за принципом: готуй сани влітку, а воза – взимку. У нас на ШУ ім. Героїв космосу запрацював новий надміцний комбайн RH220.

Цей прохідницький комбайн сучасного технічного рівня від Corum Group (ДТЕК Енерго) вже у роботі. За його допомогою бригада Дмитра Фоменка з дільниці підготовчих робіт № 3 буде готувати нові гірничі виробки для видобутку вугілля. Ця техніка потужніша та надійніша, ніж попередня, що допоможе легше долати міцні породи, та обладнана дистанційним керуванням для більш безпечної роботи шахтарів. Маса RH 220 вісімдесят тонн.

«З цим комбайном ми готуватимемо нові капітальні гірничі виробки перетином 17,7 кв. м, які будуть експлуатуватися багато років. Це – основні шахтні артерії для доставки людей та матеріалів, де проходитимуть вентиляційні комунікації, а далі – стартуватимуть нові лави пласта С5. Саме від того, як успішно спрацювали прохідники, підготували нові виробки, залежить робота дільниць з вуглевидобутку. Сьогодні завдання шахтарів – забезпечити країну вугіллям і підготувати її до осінньо-зимового періоду. Це наш енергетичний фронт!» – відзначив Д. Фоменко.

 

 

 

 

 

Оцените статью:
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

Теж цікаво!

У «тернівчан» - новий прохідницький комбайн

У «тернівчан» – новий прохідницький комбайн

Новий комбайн для шахтаря – це навіть краще за новий автомобіль. Тому, що йдеться не …