Воскресенье , 10 Декабрь 2023
Головна / Новини / Промисловість / У Героїв – третя лава від початку року
У Героїв – третя лава від початку року

У Героїв – третя лава від початку року

У шахтоуправлінні ім. Героїв космосу запрацювала нова 503 лава, вже третя від початку року. Ні війна, ні складні гірничо-геологічні умови не завадили колективу дільниці з видобутку вугілля № 5 своєчасно та якісно підготувати забій до роботи. Довжина нової лави — 250 м, запаси вугілля — понад 600 тис. тонн, що дасть змогу видобувати з неї вугілля майже рік.

Олександр Антипін, бригадир ГРОВ розповідає: «В оснащення нової лави компанія ДТЕК Енерго спрямувала значні кошти. Ми отримали новий очисний комбайн УКД 200-500 від Сorum, вибухобезпечний пускач, сучасну систему сигналізації, капітально відремонтований конвеєр. Все це дозволить нашому колективу працювати ефективно, а головне — безпечно.

Те, що ДТЕК Енерго інвестує у підприємства, знаходить можливості у такий непростий час забезпечувати їх необхідним обладнанням, дає нам більше впевненості у майбутньому і стабільну роботу. Сьогодні кожен на своєму місці робить усе можливе, щоб наблизити перемогу. Наші товариші на передовій, а ми — під землею. І нас об’єднує віра у сильну і незалежну Україну!»

З нової лави щодоби шахтарі видобуватимуть у середньому до 2 тис. тонн вугілля. Всього на ШУ в роботі 6 лав, ще одна на монтажі. До кінця року планується ввести в роботу ще 4 лави.

 

 

 

 

 

Оцените статью:
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Загрузка...

Теж цікаво!

На Дніпровському ШУ одночасно запустили дві лави

На Дніпровському ШУ одночасно запустили дві лави

Тримаємо енергетичний фронт та підтримуємо економіку країни. Шахтарі Дніпровського ШУ одночасно запустили у роботу дві …