Воскресенье , 28 Ноябрь 2021
Главная / Новости / Промышленность / У 2022 році зміниться структура шахтоуправлінь ДТЕК Павлоградвугілля
У 2022 році зміниться структура шахтоуправлінь ДТЕК Павлоградвугілля

У 2022 році зміниться структура шахтоуправлінь ДТЕК Павлоградвугілля

Для підвищення ефективності роботи шахт ДТЕК Енерго в умовах кризи галузі та у зв’язку зі зменшенням виробничих одиниць через завершення відпрацювання запасів з 1 січня 2022 року шахтоуправління Західного Донбасу працюватимуть у новій конфігурації. Зміни допоможуть підприємствам ДТЕК Павлоградвугілля оперативно забезпечувати якісним паливом ТЕС ДТЕК Енерго, які підтримують стабільність української енергосистеми та енергонезалежність країни.

Рішення про зміну структури шахтоуправлінь приймали з урахуванням територіального розташування шахт, гірничо-геологічних умов, можливостей для виробничої синергії та ефективного використання ресурсів.

Таким чином, наступного року 8 шахт об’єднають у 4 шахтоуправління.

До складу шахтоуправління ім. Героїв космосу увійдуть шахти ім. Героїв космосу та «Павлоградська», у шахтоуправління Тернівське об’єднають шахти «Західно-Донбаська» та «Тернівська», у шахтоуправління Дніпровське – шахти «Дніпровська» та «Самарська». Шахтоуправління Першотравенське залишиться без змін.

Всіх працівників переведуть до складу нових шахтоуправлінь з 1 січня 2022 року. Їм збережуть соціальні гарантії колективного договору. У працівників виробничих ділянок залишаться незмінними професії, розряди, оклади та розмір премії.

«Ми змінюємося, щоб зберегти ефективність наших підприємств та підтримати виробничі процеси. У найближчі 10 років шахтарі ДТЕК Павлоградвугілля планують видобути 141 млн тонн вугілля. До 2023 року ми на всіх шахтах запровадимо цифрове планування та ремонти. До 2024 року застосуємо моніторинг видобутку для обліку вантажопотоків у шахтах між очисними та підготовчими вибоями та підвищення якості вугілля, що видобувається. Наразі аналізуємо впроваджені інноваційні технології для підвищення безпеки на «Ювілейній», щоб тиражувати їх на шахти ім. Героїв космосу, «Західно-Донбаська», «Дніпровська». Завдяки всім цим проєктам шахтарі, як і раніше, будуть забезпечені роботою, заробітною платою, усіма соціальними гарантіями», — сказав Сергій Воронін, генеральний директор ДТЕК Павлоградвугілля.

У вугільному об’єднанні вже готуються до змін структури. При цьому трудові колективи ДТЕК Павлоградвугілля продовжують стабільно працювати задля збереження енергобезпеки країни. У 2021 році на шахтах ДТЕК Павлоградвугілля планують видобути близько 16 млн тонн вугілля, підготувати понад 86,5 км гірничих виробок, ввести в роботу 27 нових лав.

 

Довідка ВШ

З початку року шахтарі Західного Донбасу вже видобули понад 13 млн тонн палива для ТЕС України.

 

 

 

 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Оцените статью:
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (3 оценок, среднее: 2,33 из 5)
Загрузка...

Тоже интересно!

Второй участок ШУ Павлоградское с годовым планом

Второй участок ШУ Павлоградское с годовым планом

20 ноября для шахты «Терновская» ознаменовался новым производственным достижением: коллектив участка по добыче угля № …

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: