Воскресенье , 28 Ноябрь 2021
Главная / Новости / Промышленность / Шахтарі ДТЕК Добропіллявугілля збільшують видобуток і нарощують обсяги проведення гірничих виробок

Шахтарі ДТЕК Добропіллявугілля збільшують видобуток і нарощують обсяги проведення гірничих виробок

Шахтарі ДТЕК Добропіллявугілля збільшують видобуток і нарощують обсяги проведення гірничих виробок

З початку 2020 року шахтоуправління Білозерське і Добропільське ДТЕК Добропіллявугілля вже видали на-гора 815 тисяч тонн вугілля, що на 121 тисячу тонн більше, ніж роком раніше. Одночасно прохідники підприємств підготували практично 2,8 км нових гірничих виробок, що на 630 метрів перевищує показники 2019 року. Все це для того, щоб забезпечити Україну вітчизняним вугіллям і підтримати незалежність від імпортних ресурсів

Результативно відпрацювала ділянка з видобутку вугілля №4 ш. Добропільська (начальник Максим Дівульскій, бригадир Сергій Чугунов), яка веде видобуток з 10-ї південної лави. Гірники добувають з неї в середньому по 2,8 тис. т. на добу.  З початку року вони вже видали на-гора 165,5 тис. т. вугілля, що на 23,4 тис. т. більше, ніж заплановано. В цілому видобуток по шахтоуправлінню за два зимових місяці склав 387 тис. т.

А бригада Олексія Дегтярьова, УПР-1, ШУ Добропільське (начальник Юрій Смоляк), встановила новий рекорд з проведення гірничих виробок за один місяць — 320 п.м. Успіх при підготовці 10-го північного конвеєрного штреку лави з запасами 1 млн тонн досягнутий завдяки сучасній техніці, дбайливому ставленню до обладнання, професійній майстерності, самовіддачі та винахідливості прохідників. Слід відзначити, що такі темпи в ДТЕК можуть дозволити собі лічені бригади.

Шахтарі ДТЕК Добропіллявугілля збільшують видобуток і нарощують обсяги проведення гірничих виробок
Бригада А.Дегтярёва

Добре спрацювали і гірники дільниці з видобутку вугілля №2 ШУ Білозерське. Колектив під керівництвом начальника Олександра Держака і бригадира Володимира Касьонкіна видав на-гора майже 168 тис. т. вугілля. Всього ж на рахунку гірників ШУ Білозерське вже більше 428 тис. т. вугілля.

Наростити видобуток і прискорити підготовку гірничих виробок вдалося завдяки сучасному гірничо-шахтному устаткуванню, яке придбали для добропільських підприємств протягом минулого року: двох видобувних комбайнів CLS-450, двох прохідницьких КПД. Все — від вітчизняних машинобудівників Corum Group. Інвестиції ДТЕК у розвиток виробництва в шахтоуправління Білозерське і Добропіьське в минулому році склали більше 732 млн грн.

Разом з об’ємом видобутку зріс і рівень доходів добропільських шахтарів: у порівнянні з січнем минулого року середня зарплата на підприємстві збільшилась на 26,6% і становить 15 723 грн.

Шахтарі ДТЕК Добропіллявугілля збільшують видобуток і нарощують обсяги проведення гірничих виробок
Участок №4

«Ми нарощуємо видобуток вугілля завдяки інвестиціям у виробництво від компанії ДТЕК. Гроші йдуть на оснащення нових лав, придбання і капітальні ремонти обладнання, створення безпечних і комфортних умов праці для наших співробітників, — зазначає Юрій Чередниченко, генеральний директор ДТЕК Добропіллявугілля. — У 2020 році ми плануємо добути 5,075 млн тонн, підготувати 4 нових лави, для чого необхідно забезпечити проведення 15,3 км гірничих виробок. Ми який рік поспіль успішно доводимо, що українські шахтарі можуть добувати досить вугілля, щоб країна не залежала від зарубіжних енергоресурсів».

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Оцените статью:
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Загрузка...

Тоже интересно!

«Павлоградские» проходчики подготовили почти 10 км подземных выработок

«Павлоградские» проходчики подготовили почти 10 км подземных выработок

Сейчас, когда в разгаре отопительный сезон и надежность энергоснабжения важна как никогда, горняки компании ДТЭК …

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: