Понедельник , 6 Июль 2020
Главная / Новости / Промышленность / Секрети успіху від добропільських прохідників

Секрети успіху від добропільських прохідників

Секрети успіху від добропільських прохідників
Гірники бригади Деревенца

«Людина з вогником в очах» – так кажуть про бригадира прохідників з шахти Добропільська Олександра Деревенця. У листопаді його бригада з дільниці підготовчих робіт №2 шахтоуправління Добропільське ДТЕК Добропіллявугілля суттєво перевиконала місячний план з підготовки 2-го південного конвеєрного штреку. На рахунку прохідників 180 метрів при плані 140. І це в вибої, який треба було кріпити анкерами*.

Вони все роблять швидше і якісніше, ніж інші, – впевнені колеги прохідників Деревенця.

Як їм це вдається? На це питання відповідає Олег Шахраюк, завідувач гірничими роботами  шахтоуправління Добропільське: «Все починається з лідера. Олександр Деревенець – дуже відповідальна людина, досвідчений керівник. Працює з вогником в очах. Переживає за справу, за свій згуртований колектив. Має надійних помічників – ланкових, з якими обговорює плани на наступний день, підсумовує і аналізує виконану роботу. Людей розставляє раціонально, спираючись на їх сильні сторони. З повагою ставиться до колег, вміє підібрати ключик до кожного».

«Бригада Олександра Деревенця постійно дбає про те, щоб вдосконалити робочі процеси,- зауважує Кирило Апальков, начальник дільниці ПР-2,- щоб раціонально використовувати  час, не роблячи зайвих рухів. На дільниці зразковий порядок – матеріали доставлені своєчасно, механізми, засоби малої механізації полагоджені, працюють безвідмовно. Тому, як бачимо, досягнутий результат цілком закономірний».

В грудні прохідники бригади Олександра Деревенця  продовжують проведення 2-го південного  конвеєрного штреку. Знову з випередженням. Бізнес-плану на 356 %, оперативного- на 109%.

*Анкери – спеціальні кріпильні «болти» довжиною 2,4 м і діаметром 22 мм, які вставляються в покрівлю і закріплюються в ній полімерним клеєм. Завдяки цьому, тримається стеля і стіни підземних тунелей-виробок.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Оцените статью:
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Загрузка...

Тоже интересно!

«Мечтаю увидеть в своем гараже настоящий раритет»

«Мечтаю увидеть в своем гараже настоящий раритет»

Шахтер из Терновки Валерий Артемов превратил ремонт машин в хобби Автомобилистов-любителей среди горняков хоть пруд …

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: