Суббота , 22 Январь 2022
Главная / Новости / Промышленность / Прохідники ШУ Добропільське випередили річний план

Прохідники ШУ Добропільське випередили річний план

Прохідники ШУ Добропільське випередили річний план
Бригада Олексія Дегтярьова

У шахтоуправлінні ДТЕК Добропільське вже почалися Новорічні свята – трудові колективи звітують про виконання річних планових завдань. Першими стали прохідники бригади Олексія Дегтярьова дільниці підготовчих робіт №1 шахти Добропільська, які приймали вітання 24 жовтня. На їх рахунку 1 660 м гірських виробок, які вони підготували для 10-ї південної лави, з якої невдовзі почнеться видобуток вугілля.

«Святкувати новий рік в жовтні стає для наших прохідників доброю традицією – у 2018-му бригада виконала річний план 21 жовтня. Тоді Олексій Дегтярьов зі своїми  хлопцями пройшли 1 555 м гірничих виробок, — зазначив завідувач гірськими роботами ДТЕК ШУ Добропільське Олег Шахраюк, — Складові  їх успіху: нова техніка, зокрема, комбайн КПД, на якому бригада працює з січня цього року , дбайливе ставлення до обладнання, професійна майстерність, самовіддача і винахідливість».

«Наші гірники, як і їх колеги, не збираються відпочивати на лаврах і вже думають про майбутнє, — певен Олександр Могильченко, в.о. директора ШУ Добропільське, — Прохідники дільниць підготовчих робіт №1, а також їхні товариші з ДПР №2 і №3 сьогодні готують дві   нові  лави для видобутку вугілля. Одну  з них на шахті Добропільська, другу — на шахті Алмазна. Плануємо своєчасно ввести  їх в експлуатацію вже наступного року. Тим самим забезпечити колектив шахтоуправління стабільною роботою та заробітною платнею, а нашу теплову генерацію — вітчизняним паливом, яке дуже важливе для енергонезалежності країни».

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Оцените статью:
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Загрузка...

Тоже интересно!

Год рекордов и достижений: в ШУ Першотравенское подвели итоги-2021

Год рекордов и достижений: в ШУ Першотравенское подвели итоги-2021

2022 год только начался и самое время оглянуться на год ушедший. Для шахтоуправления Першотравенское 2021-й …

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: