Воскресенье , 23 Февраль 2020
Главная / Новости / Промышленность / На шахтоуправлінні Першотравенське запустили дві лави

На шахтоуправлінні Першотравенське запустили дві лави

На шахтоуправлінні Першотравенське запустили дві лавиПівтора мільйона тонн вугілля – це запаси двох нових лав, які в Першотравенському ШУ одночасно почали відпрацьовувати дві видобувні ділянки. Запасів вугілля вистачить, щоб забезпечити роботою гірників шахтоуправління майже на весь 2020 рік.

Відпрацювання нових лав ведуть друга та четверта видобувні ділянки. На сьогодні гірники вже видали на-гора 15 500 тонн і більше 20 тис. тонн вугілля відповідно.

На шахтоуправлінні Першотравенське запустили дві лави«Фронт робіт по 130-й лаві розрахований на півтора роки. А це значить, що 150 шахтарів забезпечені роботою і стабільною зарплатою. В добу плануємо добувати близько 2 тис. тонн вугілля», – зазначає бригадир ГРОЗ ділянки №2 шахти «Ювілейна» Володимир Юрченко.

Для запуску лав відремонтували конвеєри, комбайни та інше шахтне обладнання. У ці роботи компанія ДТЕК інвестувала майже 94 млн грн.

«159-ю лаву ми будемо відпрацьовувати до кінця цього року і першу половину 2020 року. Так що на складах українських ТЕС буде достатній запас вугілля, щоб забезпечити світло і тепло в будинках українців», – підкреслив начальник ділянки №4 шахти «Степова» Олексій Дружкін.

Сьогодні в ШУ Першотравенське вугілля видобувають з чотирьох очисних забоїв і вже видали на-гора понад 2 млн 500 тис. тонн. Річний план шахтоуправління з видобутку – майже 4 млн тонн «чорного золота».

На шахтоуправлінні Першотравенське запустили дві лави

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Оцените статью:
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (2 оценок, среднее: 3,00 из 5)
Загрузка...

Тоже интересно!

ДТЕК Добропіллявугілля виконав усі зобов'язання по Колективному договору

ДТЕК Добропіллявугілля виконав усі зобов’язання по Колективному договору

ДТЕК Добропіллявугілля зберіг і реалізував всі передбачені Колективним договором зобов’язання в 2019 році. Незважаючи на …

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: