Суббота , 8 Август 2020
Главная / Новости / Промышленность / На шахті Алмазна достроково виконали річний план з видобутку вугілля

На шахті Алмазна достроково виконали річний план з видобутку вугілля

На шахті Алмазна достроково виконали річний план з видобутку вугілляРічний план з видобутку вугілля 12 грудня достроково виконали шахтарі шахти Алмазна, шахтоуправління Добропільське ДТЕК Добропіллявугілля. С початку року гірники видали на-гора 862 тис. тонн вугілля, яке стало паливом для української теплової генерації. Тому що розуміють – країна не має залежити від імпортних ресурсів.

Шахтарі Алмазної ефективно працювали протягом року. Вони входять в трійку лідерів з вуглевидобутку серед шахт компанії ДТЕК Енерго за обсягом середньодобової площі виїмки в очисному забої. Завдяки наполегливій праці гірників та сучасній техніці, зокрема комбайну нового покоління CLS-450 від машинобудівників Корум,  тут щодоби в середньому видають на-гора понад 2,5 тис. тонн вугілля.

«Дострокове виконання річного завдання – результат злагодженої  роботи всіх підрозділів підприємства, – зазначив директор ШУ Добропільське Олександр Могильченко, який привітав колег з визначною подією, – Не тільки дільниць, які готували  лави і видобували вугілля,  а й тих,  хто забезпечував його транспортування та відвантаження, хто  доставляв  людей та матеріали, хто готував, налагоджував,  обслуговував та ремонтував  обладнання, підтримував зв’язок, відкачував воду,  контролював пилогазовий режим та техніку безпеки».

Шахтарі Алмазної планують в грудні довести річний обсяг видобутку  до 930 тис. тонн.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Оцените статью:
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Загрузка...

Тоже интересно!

В Терновском шахтоуправлении – студенческий десант

В Терновском шахтоуправлении – студенческий десант

В ДТЭК ШУ Терновское прибыли на производственную практику студенты НГУ «Днепровская политехника» и Терновского профессионального …

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: