Воскресенье , 10 Декабрь 2023
Головна / Новини / Промисловість / На Дніпровському ШУ одночасно запустили дві лави
На Дніпровському ШУ одночасно запустили дві лави

На Дніпровському ШУ одночасно запустили дві лави

Тримаємо енергетичний фронт та підтримуємо економіку країни. Шахтарі Дніпровського ШУ одночасно запустили у роботу дві нові лави. Бо розуміють: є лава — є робота, є вугілля для вітчизняних ТЕС. Так наші гірники допомагають енергетикам готуватися до нового осінньо-зимового періоду.

Обидві лави – 1188 на шахті «Дніпровська» та 4212 на шахті «Самарська» – команда спеціалістів підприємства та колективи дільниць з видобутку вугілля підготували з дотриманням усіх правил промислової безпеки.

На придбання та ремонт обладнання для нових видобувних вибоїв ДТЕК Енерго направив близько 185 млн грн. Для 1188 лави закупили нові комбайн УКД 200/500, скребковий конвеєр СП 251.14, капітально відремонтували комплекс КД-80.55. А для 4212 лави з капремонтів поставили комбайн КА 200 та скребковий конвеєр СП 251.14, комплекс КД-80. Також багато ремонтних робіт із підготовки обладнання виконали власноруч працівники підприємства. З обох вибоїв планують видобувати у середньому по 2,5 — 3 тис. тонн на добу.

Працювати у 250-метровій лаві на шахті «Дніпровська» довірили колективу дільниці з видобутку вугілля № 1 під керівництвом Володимира Коржа та бригадира Сергія Василенка. Запасів у ній до кінця поточного року.

На шахті «Самарська» довжина нової лави теж складає 250 метрів. Видобуток вугілля з неї упродовж чотирьох місяців буде вести колектив дільниці № 3 на чолі з начальником Сергієм Сомченком та бригадиром Арсеном Васильєвим.

«Вперше в історії шахтоуправління одночасно здаються в експлуатацію дві нові лави. Молодці! Наш колектив виконав колосальну роботу. Незважаючи на воєнний час, ми разом долаємо труднощі і знаходимо рішення. Нам важливо продовжувати видобувати вугілля, щоб ТЕС виробляли електроенергію для країни. Це наш внесок у стабільність енергосистеми України», – наголосив директор ШУ Дніпровське Олександр Ангеловський.

 

Поліна СУВОРОВА

 

 

 

 

Оцените статью:
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Загрузка...

Теж цікаво!

З нового вибою «тернівчани» видадуть на-гора 260 тис. тонн «чорного золота»

З нового вибою «тернівчани» видадуть на-гора 260 тис. тонн «чорного золота»

Шахтарі Тернівського ШУ гідно тримають енергетичний фронт та ретельно готуються до нового опалювального сезону, щоб …