Суббота , 28 Май 2022
Главная / Новости / Промышленность / Гірники ДТЕК шахтоуправління Дніпровське почали працювати на новому комбайні
Гірники ДТЕК шахтоуправління Дніпровське почали працювати на новому комбайні

Гірники ДТЕК шахтоуправління Дніпровське почали працювати на новому комбайні

На ШУ Дніпровське надійшов новий очисний комбайн КА200, який ДТЕК купив у Харківського машинобудівного заводу «Корум Світло шахтаря». Працюватиме на комбайні колектив дільниці з видобутку вугілля № 3 під керівництвом Сергія Сомченка.

Новий комбайн видобувники шахти «Самарська» отримали замість зношеного тієї ж марки. У його купівлю ДТЕК інвестував понад 21 млн грн. На попередній машині за два роки гірники відпрацювали 5 очисних вибоїв та видобули понад 1,5 млн тонн вугілля для підтримки енергонезалежності України.

«Роботу на комбайні такого плану, як, КА200 ми освоїли добре – є вже і досвід, і практика його успішної експлуатації. Але отримання нового комбайну для нас, звісно, важлива подія. ДТЕК інвестує у шахти Західного Донбасу, підтримує українське виробництво та забезпечує вугіллям вітчизняні електростанції, — зазначив Олександр Зайченко, механік дільниці з видобутку вугілля № 3 ШУ Дніпровське. — Нову техніку ми швидко змонтували, спустили у шахту та вже почали відпрацьовувати очисний вибій під номером 4211. Колектив налаштований працювати на цьому комбайні з добрими результатами, щоб забезпечити українським електростанціям паливо, а нашим сім’ям – впевненість у завтрашньому дні».

До кінця року шахтарі планують відпрацювати на новій машині КА200 як мінімум три нові лави та видобути з них близько мільйона тонн енергетичного вугілля.

 

 

 

 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Оцените статью:
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Загрузка...

Тоже интересно!

На «Белозерской» открыли «Охоту на риски»

На «Белозерской» открыли «Охоту на риски»

На ДТЭК шахте «Белозерская» стартовал пилотный проект по охране труда «Охота на риски». Команды руководителей, …

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: