Суббота , 22 Январь 2022
Главная / Новости / Промышленность / ДТЕК спрямував на пiдтримку виробництва на шахтах Добропiлля понад 772 млн грн

ДТЕК спрямував на пiдтримку виробництва на шахтах Добропiлля понад 772 млн грн

ДТЕК спрямував на пiдтримку виробництва на шахтах Добропiлля понад 772 млн грнБільш ніж 772 мільйони гривень у 2019 році інвестував ДТЕК у виробництво на шахтоуправліннях Добропільське і Білозерське. На ці гроші придбали гірничо-шахтне обладнання та забезпечують видобуток вугілля для вітчизняних теплових електростанцій.

Протягом року із загальної суми на придбання нового очисного і прохідницького обладнання, а також капітальний ремонт вже наявного, направили 402 млн грн. Ще 166 млн грн — на проведення і капітальний ремонт капітальних гірничих виробок. У підземний транспортний ланцюжок (електровози для перевезення людей і вантажів, конвеєри для видачі вугілля і породи) — 73 млн грн.

У 2019 році на шахтах ДТЕК Добропіллявугілля почали видобувати вугілля з 4 нових очисних вибоїв, в їх підготовку компанія вклала понад 375 млн грн. Також купили для видобутку вугілля 3 очисних комбайни і механізований комплекс, для підготовки виробництва — 2 прохідницькі комбайни. Все — від українських машинобудівників Корум.

«Видобуток вугілля вимагає постійних фінансових вкладень у придбання техніки, її ремонт, підтримання технологічних процесів. Наприклад, щоб підготувати тільки один метр капітальної гірничої виробки (тунелю на глибині сотень метрів), необхідно витратити понад 45 тис. грн. І ДТЕК постійно вкладає гроші у підтримку видобутку вугілля на підприємствах Великого Добропілля, — говорить генеральний директор ДТЕК Добропіллявугілля Юрій Чередниченко. — Завдяки цим інвестиціям наші шахти в минулому році видобули 4,2 млн тонн вугілля, збільшивши результат 2018 року на 100 тисяч тонн. А наші прохідники, які готують нові лави для видобутку, у 2019-му підготували більш ніж 12 кілометрів нових гірничих виробок. Ми впевнені, що країна повинна використовувати максимум вітчизняних ресурсів і не залежати від постачання палива і електроенергії з-за кордону. Це і основа енергонезалежності України, і робочі місця для українців, і податки для регіонів.

ДТЕК спрямував на пiдтримку виробництва на шахтах Добропiлля понад 772 млн грн

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Оцените статью:
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Загрузка...

Тоже интересно!

Год рекордов и достижений: в ШУ Першотравенское подвели итоги-2021

Год рекордов и достижений: в ШУ Першотравенское подвели итоги-2021

2022 год только начался и самое время оглянуться на год ушедший. Для шахтоуправления Першотравенское 2021-й …

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: