Суббота , 28 Май 2022
Главная / Новости / Промышленность / ДТЕК Енерго модернізував шахту на Донеччині на 463 млн грн

ДТЕК Енерго модернізував шахту на Донеччині на 463 млн грн

ДТЕК Енерго модернізував шахту на Донеччині на 463 млн грнПротягом 2021 року, завдяки інвестиціям енергетичної компанії ДТЕК Енерго у розмірі 463 млн грн, на шахті «Білозерська» (Білозерська громада Донецької області) здійснено масштабну модернізацію виробництва. Це дозволить вдвічі збільшити видобуток вугілля у 2022 році — до 1,7 млн тонн. Та має допомогти компенсувати дефіцит енергетичного вугілля, що склався в Україні.

У 2021 році на шахті підготували дві нові лави з запасами понад 2,6 млн тонн вугілля. До цього одночасно двома виїмковими дільницями підприємство не працювало понад 10 років.

Попередньо на «Білозерській» провели масштабні модернізації та ремонти, щоб наростити видобуток вугілля: капітально відремонтували копер головного стовбуру, замінили завантажувальний пристрій, модернізували конвеєрні ланцюжки, оновили електричні комунікації, завершили капремонт козлового крану та багато іншого.

Як результат, у січні 2022 року шахта вже показала відмінний результат видобутку – 146,4 тис. тонн (у попередні роки підприємство у середньому видобувало до 63 тис. тонн на місяць). Цього об’єму достатньо, щоб забезпечити паливом на дві доби всі теплові електростанції України.

«У 2022 році ми плануємо видобувати на «Білозерській» близько 5 тис. тонн вугілля на добу – це рекордне навантаження на підприємство. І оновлення виробництва на цій шахті триватиме. Ми будемо розробляти новий пласт, придбаємо два потужні прохідницькі комбайни, оновимо електрообладнання, технологічний комплекс поверхні та запустимо підземний водовідлив. На цей рік заплановані інвестиції від ДТЕК Енерго у розмірі 392 млн грн, які дозволять підприємству стабільно працювати та робити свій внесок у стабільну роботу української енергосистеми. Тим більш, що розвиток «Білозерської» це і додаткові робочі місця, і покращення добробуту колективу та регіону загалом», — розповів Михайло Барабаш, директор з видобутку вугілля ДТЕК Енерго.

 

Маргарита БАТЮШИНА

 

 

 

 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Оцените статью:
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Загрузка...

Тоже интересно!

На «Белозерской» открыли «Охоту на риски»

На «Белозерской» открыли «Охоту на риски»

На ДТЭК шахте «Белозерская» стартовал пилотный проект по охране труда «Охота на риски». Команды руководителей, …

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: