Понедельник , 2 Август 2021
Главная / Новости / Промышленность / Друга пішла: У ШУ Павлоградське почала працювати ще одна нова лава
Друга пішла: У ШУ Павлоградське почала працювати ще одна нова лава

Друга пішла: У ШУ Павлоградське почала працювати ще одна нова лава

В шахтоуправлінні Павлоградське почали відпрацьовувати нову 111 лаву – другу з початку року. З нового очисного забою «павлоградці» планують видобути близько півмільйона тонн вугілля – палива для українських теплоелектростанцій.

111 лава знаходиться на глибині 128 метрів, її довжина – 220 метрів, товщина вугільного пласта – 1,05 м. Гірники планують добувати з неї не менше двох тисяч тонн палива на добу. Відпрацьовувати новий забій буде колектив дільниці з видобутку вугілля №6 під керівництвом Євгена Велікова. Видобувати вугілля з нової лави шахтарі будуть за допомогою добре знайомого «павлоградцям» комбайна УКД-200/500. Техніку такого типу на підприємстві експлуатують з 2013 року. На ній відпрацювали 7 очисних вибоїв і видали на-гора понад 4 млн тонн енергетичного вугілля.

«Це вже третя лава, яку наш колектив буде відпрацьовувати за допомогою УКД-200/500, – сказав Руслан Чічієков, бригадир ГРОЗ дільниці з видобутку вугілля №6 ДТЕК ШУ Павлоградське. – Ще в минулому році все очисне обладнання, необхідне для роботи лави, ми капітально відремонтували за рахунок інвестицій ДТЕК. Готовність техніки до роботи ретельно перевірили перед запуском, тому розраховуємо вести видобуток вугілля з нового забою безперебійно і без аварій. Ми відчуваємо відповідальність за забезпечення країни своїм вугіллям. Будемо працювати, щоб в мільйони українських будинків і на тисячі наших промислових підприємств стабільно надходила енергія. Щоб у наших сімей була впевненість у завтрашньому дні, і весь Західний Донбас жив, розвивався і процвітав ще не один десяток років».

За два перших місяці року в шахтоуправлінні Павлоградське вже ввели дві нові лави та видобули понад 400 тис. тонн вугілля. У 2021-му на підприємстві планують здати в роботу ще шість очисних вибоїв і добути 3,5 млн тонн українського палива.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Оцените статью:
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Загрузка...

Тоже интересно!

На счету «Самарской» - 60 млн тонн

На счету «Самарской» – 60 млн тонн

9 июля на шахте «Самарская» Терновского ШУ произошло значимое событие. Горняки выдали на-гора 60 млн …

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: