Пятница , 25 Сентябрь 2020
Главная / Новости / Промышленность / Добропільські збагачувальники переробили на концентрат чотири мільйони тонн рядового вугілля

Добропільські збагачувальники переробили на концентрат чотири мільйони тонн рядового вугілля

Добропільські збагачувальники переробили на концентрат чотири мільйони тонн рядового вугілляВперше в історії фабрики збагачувальники ЦЗФ ДТЕК Добропільська менше ніж за 11 місяців переробили на концентрат чотири мільйони тонн рядового вугілля. Минулого року стільки вугілля фабрика переробляла на два тижні довше. На Добропільській працювали з таким завзяттям, тому що знають: українське вугілля-концентрат – основа енергонезалежності нашої держави.

Щороку ДТЕК Добропільська ЦЗФ нарощує темпи переробки рядового вугілля. Наразі фабрика з річною проектною потужністю 2,55 мільйони тонн, вже переробляє в півтора рази більше, завдяки потужній модернізації та придбанню нової техніки.

«Ми завжди шукаємо нові ефективні підходи до переробки вугілля на концентрат, – поділився головний інженер Євген Пелипенко. – Цього року відремонтували елеватори, стрічкові конвеєри, грохота та центрифуги. Це немалі кошти – у 2019 компанія ДТЕК інвестувала у Добропільську збагачувальну фабрику понад 41 млн грн».

Ювілейну чотирьохмільйонну тонну 25 листопада переробила технологічна зміна під керівництвом Андрія Андросенка: «Це навіть вже трохи смішно, – ділиться Андрій. – Навіть коли за планом та усіма показниками здається, що інша зміна дасть ювілейну тонну, в останню мить виявляється, що це знову ми. Цього року ми переробили останні тонни у трьох мільйонах – у першому, третьому та четвертому. Але, насправді, це не так і важливо, тому що мільйонні досягнення – результат кожного у нашій великій родині збагачувальників, від машиністів конвеєра до вантажників вугілля, від електрослюсарів до директора. Пишаюся тим, що працюю з цими людьми».

Добропільські збагачувальники випустили з 4 млн тонн рядового вугілля 2,4 млн тонн якісного вугілля-концентрату. Цей концентрат став паливом для Запорізької, Ладижинської, Придніпровської, Бурштинської та Добротвірської теплоелектростанцій.

Оксана Шабанова

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Оцените статью:
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Загрузка...

Тоже интересно!

Безопасность на высоте

Безопасность на высоте

На шахте ДТЭК им. Н.И. Сташкова горняки и горноспасатели провели показательные выступления Они тушили пожар, …

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: