Воскресенье , 12 Июль 2020
Главная / Новости / Про майбутнє районної лiкарнi

Про майбутнє районної лiкарнi

Павлоградська районна лікарня має усі підстави посісти належне місце серед закладів тривалого лікування у Західному Донбасі. Та для цього слід об’єднати зусилля усім зацікавленим сторонам. До такого висновку 11 липня дійшли учасники спільної наради щодо впровадження Стратегії реформування системи охорони здоров’я у Павлоградському районі на період 2019 -2020 років.

Медичні заклади району за допомогою громад поступово оновлюють обладнання, прораховують різні варіанти оптимізації видатків без погіршення якості лікування. Про це інформує сайт Павлоградської райдержадміністрації (РДА).
«Кадровий потенціал та матеріально-технічна база лікарні свідчить про готовність колективу, за спільної нашої підтримки, забезпечити мешканців Павлоградського району якісними медичними послугами», – йдеться у повідомленні.
У нараді взяли участь представники РДА, райради, сільських громад, медичних та інших комунальних закладів, а також народний депутат України Артур Мартовицький.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Оцените статью:
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Загрузка...

Тоже интересно!

«Другие сумели – и я смогу, не умею – научусь!»

Эта фраза стала жизненным девизом шахтера Алексея Шаповала. 10 лет работает горнорабочим участка ВШТ-1 на ДТЭК ШУ им. Героев космоса весьма неординарный человек - Алексей Шаповал. И за это время он смог прославиться среди коллег золотыми руками, отзывчивостью и веселым нравом.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: