Суббота , 22 Февраль 2020
Главная / Новости / Переробили майже 6,5 млн тонн вугiлля
План ЦЗФ Павлоградська

Переробили майже 6,5 млн тонн вугiлля

6 млн 450 тис. тонн вугілля за рік переробили на ДТЕК Павлоградській збагачувальній фабриці вперше за майже півстоліття її роботи. Відтак, на українські ТЕС відправили понад 3,5 млн тонн високоякісного концентрату, що допоможе забезпечити країну світлом і теплом.

Дві секції збагачення, які обслуговують 370 співробітників, щодоби переробляють на фабриці близько 18 тис. тонн вугілля.
«Ми мали на меті виконати план – і впоралися! Дуже приємно, що саме на нашу зміну прийшовся цей рекорд, хоча це – перемога всього нашого невеликого, але завзятого колективу фабрики!» – розповідає майстер зміни Наталя Котруци.
71,5 млн грн спрямувала компанія ДТЕК на розвиток фабрики. На ці гроші придбали нове та капітально відремонтували необхідне обладнання.
«Ми замінили на нові два короби грохотів TABOR, два редуктори та ротор центрифуги ОГШ-751. Капітально відремонтували 7 насосів, 25 стрічкових конвеєрів, 3 ротори центрифуги та гідроциклон. Це дало змогу зменшити простої та досягти виконання планових виробничих показників», – відзначив механік основного виробництва Максим Шкіренко.

До речі

У 2020 році колектив фабрики планує збагатити і відправити на теплові електростанції понад 6,5 млн тонн вугілля.

Оксана ПЕТРЕНКО

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Оцените статью:
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Загрузка...

Тоже интересно!

Освiтнiй проєкт ДТЕК «Енергоефективнi школи: нова генерацiя» став мiжнародним

ДТЕК розширив географію освітнього проєкту «Енергоефективні школи: нова генерація». Завдяки Меморандуму про співпрацю, укладеному між Центром енергоефективності (Болгарія) та Інститутом місцевого розвитку (Україна), болгарські школярі разом з українськими однолітками будуть навчатися заощаджувати енергію заради майбутнього. З 2012 року ДТЕК системно розвиває в українських школах цю освітню програму, що сприяє досягненню Цілей сталого розвитку ООН та відповідає принципам ESG.

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: