Суббота , 22 Январь 2022
Главная / Новости / Общество / Завдяки шахтарям, Добропiлля стає дедалi затишнiшим
Завдяки шахтарям, Добропiлля стає дедалi затишнiшим

Завдяки шахтарям, Добропiлля стає дедалi затишнiшим

18 жовтня близько 300 гірників ШУ Добропільське ДТЕК Добропіллявугілля взяли участь в осінній толоці. Волонтери висадили саджанці, висіяли кісточки та насіння плодових та декоративних дерев на породному відвалі шахт «Алмазна» та «Добропільська», прибрали з прилеглої до шахтних майданчиків території опале листя, суху траву та сміття.

Гірники ШУ Добропільське ДТЕК Добропіллявугілля активно озеленюють породні відвали своїх підприємств. На початку жовтня вони саджали молоді дерева на териконі шахти «Добропільська», а 18 жовтня — на породному відвалі «Алмазної». Десятиріччя тому один з териконів цієї копальні, яка має вікову історію, гірники старших поколінь поступово перетворили на зелену гору. А шахтарі, які цього разу вийшли на осінню толоку, взялися за другий, ще майже «голий» терикон. Вони бажають, щоб їхні діти побачили на місці нинішнього породного відвалу таку ж картину, що тішить око.

Юля Пісняк, гірник дільниці технологічного комплексу поверхні № 2 каже:

— Висаджуючи дерева, ми продовжуємо справу наших батьків і своїми вчинками виховуємо наших дітей. Дуже хочеться також, аби вони чули спів птахів, купалися у чистих річках, дихали свіжим повітрям.

Волонтери висадили на схилах штучної гори близько 100 саджанців клена, та понад 2,5 тисячі кісточок, плодів і насіння абрикосів, персиків, каштанів, горіхів, акацій і навіть фініків.
А тим часом їхні колеги прибрали прилеглу до шахт територію: викосили суху траву, позгрібали листя, зібрали сміття.

— У красивому місті, де є чим дихати, жити приємніше, — певен Дмитро Терлецький, гірник дільниці з видобутку № 1, — А щоб зробити місто таким, потрібно кожному трохи попрацювати своїми руками.

Організатори толоки віддячили волонтерам, пригостивши їх смачними пиріжками.

Завдяки шахтарям, Добропiлля стає дедалi затишнiшим

До речі
Гірники Добропілля вже не вперше беруть участь в акції «Зелене місто», що традиційно проходить у містах та інших населених пунктах, де працюють підприємства ДТЕК. Шахтарі та енергетики прибирають та облаштовують території, висаджують кущі та дерева. Компанія ставить перед собою амбітні цілі: довести кількість посаджених дерев до 1 млн.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Оцените статью:
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Загрузка...

Тоже интересно!

Юрьевчане победили на всеукраинском фестивале

Юрьевчане победили на всеукраинском фестивале

В Днепре прошел ІІІ всеукраинский рождественский фестиваль-конкурс вокального, инструментального и хореографического творчества «Saint Nikolas Day». …

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: