Вівторок , 5 Липень 2022
Головна / Новини / Суспільство / Ветеран подарував музею часточку особистої історії
Ветеран подарував музею часточку особистої історії

Ветеран подарував музею часточку особистої історії

Відомий у Західному Донбасі шахтар-ветеран і громадський активіст Георгій Бароненко передав Павлоградському історико-краєзнавчому музею понад 200 предметів, підтримавши таким чином акцію «Подаруй музею експонат».

Працівники закладу щиро вдячні за такий подарунок і планують включити його до майбутньої великої експозиції, присвяченої новітній історії регіону, яка охопить період від здобуття Україною незалежності і до сьогодення.

«Це дуже великий подарунок від Георгія Петровича. Він передав нам свої нагороди за шахтарську працю і участь у ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, парадну шахтарську форму, каску, книги… Всього понад 200 предметів, які стануть частиною експозиції новітньої історії Західного Донбасу. Її ми плануємо створити у майбутньому.

Нам дуже приємно, що земляки беруть участь в акції «Подаруй музею експонат», приносять багато речей і таким чином діляться часточками своєї особистої історії. Адже те, що ще вчора було звичними предметами побуту (праски, радіоли, фотоапарати тощо), сьогодні – вже історія для дітей і молоді. І більшість з них можуть ознайомитися з минулим батьків, дідів і прадідів лише завдяки музею і нашим фахівцям», – говорить виконувачка обов’язків директора Павлоградського історико-краєзнавчого музею Анастасія Шаня. Вона закликає місцевих мешканців і надалі поповнювати експозиції новими експонатами.

 

Довідка «ВШ»:

Акція «Подаруй музею експонат» була започаткована Павлоградським історико-краєзнавчим музеєм понад 10 років тому. За цей час в ній взяли участь десятки мешканців Західного Донбасу.

 

Ігор ВОЙЦЕХОВСЬКИЙ

 

 

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Оцените статью:
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

Теж цікаво!

Воюють ще й з посухою

Воюють ще й з посухою

У 2022 році на Дніпропетровщині відремонтували понад 480 км трубопроводів для зрошення полів. А ще …

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: