Понедельник , 24 Июнь 2019
Главная / Новости / Общество / Україна – одна з найменш енергоефективних країн
Україна - одна з найменш енергоефективних країн

Україна – одна з найменш енергоефективних країн

Питання енергоефективності та енергозбереження для України – це питання енергетичної незалежності та безпеки держави.

Енергоефективність – це галузь знань на стику інженерії, економіки, юриспруденції та соціології. Означає раціональне використання енергетичних ресурсів, досягнення економічно доцільної ефективності використання існуючих паливно-енергетичних ресурсів при дійсному рівні розвитку техніки та технології та дотриманні вимог до навколишнього середовища, повідомляє uа.news.

Поняття «енергоефективність» – це досягнення певного результату, наприклад, опалення будинку, з використанням меншої кількості енергії, ніж потрібно зазвичай. У 2017 р. у Глобальному рейтингу енергоефективності (Global Energy Architecture Performance Index Report) наша країна посіла 73 місце. Про це йдеться у звіті, представленому на сайті Всесвітнього економічного форуму.

Дані рейтингу відображають, що за співвідношенням витрат на імпорт енергоносіїв та ВВП Україна знаходиться на 122 місці серед 127 країн. За витратами енергії на одиницю ВВП – на 119 місці серед 127 країн. При цьому в загальному заліку, як зазначено вище, Україна посідає 73 місце.

Наша країна має значну залежність від імпорту енергоносіїв та низьку продуктивність використання енергії.

Першу п’ятірку лідерів посіли Швейцарія, Норвегія, Швеція, Данія і Франція. А перше місце за співвідношенням енерговитрат до ВВП у 2017 р. було зафіксовано у Аргентини.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Оцените статью:
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Загрузка...

Тоже интересно!

работа

Терміново потрібні!!!

У зв’язку зі збільшенням обсягів виробництва, Добропільському управлінню по монтажу, демонтажу та ремонту гірничо-шахтного обладнання, …

1
Комментарии

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Денис Recent comment authors
  Подписаться  
Уведомление о
Денис
Денис

Молодежь, которую обучают и проводят им экскурсии сотрудники предприятия, научат многому и полезному. В жизни им это пригодится

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: