Воскресенье , 28 Ноябрь 2021
Главная / Новости / Общество / У Першотравенську з’являться 13 об’єктів для поліпшення життя городян

У Першотравенську з’являться 13 об’єктів для поліпшення життя городян

У Першотравенську з’являться 13 об’єктів для поліпшення життя городян
Сучасний клас інформатики у школі № 5 м. Першотравенськ.

У Першотравенську оновлюють навчальні кабінети та лікарняні приміщення, облаштовують спортивні майданчики і тротуарні доріжки, створюють нові комунікаційні простори. Ці та інші проєкти будуть реалізовані в місті завдяки конкурсу ДТЕК «Громада своїми руками». Все для того, щоб першотравенці відчували себе комфортно і безпечно у своєму місті.

«ДТЕК Енерго – соціально відповідальний бізнес та надійний партнер суспільства. Вже восьмий рік конкурс міні-грантів «Громада своїми руками» дає можливість ініціативним мешканцям Першотравенська брати участь у розвитку свого міста. За ці роки вже було створено 78 соціально значущих об’єктів. Це десятки дитячих і спортивних майданчиків, благо-
устрій парків, скверів та інших зон відпочинку, оновлення шкільних класів, оснащення кабінетів для дітей з особливими освітніми потребами. Щороку у конкурсі визначали такі пріоритети — енергоефективність, безпека, смарт-технології, благоустрій. Цього року акцент був зроблений на безбар’єрність», — зазначила Олена Нєвєрова, менеджер з соціального розвитку ДТЕК Павлоградвугілля.

 

У Першотравенську з’являться 13 об’єктів для поліпшення життя городян
Оновлення кабінету хімії у першотравенській школі № 1.

 

Першотравенці традиційно активно брали участь у конкурсі.

Цього року на здобуття міні-грантів було подано 33 заявки, з яких 13 стали переможцями. Один з таких проєктів — кабінет хімії у школі № 1.

«Приміщення нашого кабінету хімії давно не оновлювалося. До того ж, клас не пристосований для навчання дітей з особливими потребами. Але ж, згідно з реформою «Нова українська школа», учням необхідно забезпечити сучасний освітній простір. Так, з огляду на нові стандарти, наша ініціативна група придумала проєкт «NEO Element». У назві проєкту ми «зашили» наше прагнення до відкритості і нових реалій. Завдяки перемозі в конкурсі, в кабінеті замінили вікна і вентиляційну систему, відремонтували стіни і стелю, встановили нове освітлення, придбали сучасні парти та наочні посібники.

 

У Першотравенську з’являться 13 об’єктів для поліпшення життя городян
У шахтарському місті облаштовують тротуарні доріжки.

 

Для дітей з особливими освітніми потребами встановили сенсорний мультимедійний екран, щоб учням було легше засвоювати матеріал. Залишилися невеликі оздоблювальні роботи, і клас незабаром буде готовий прийняти учнів», — розповіла про свій проєкт Ольга Кондратюк, керівник ініціативної групи «Хіміки».

Також, завдяки ДТЕК Енерго, у Першотравенську з’являться сучасний кабінет для вакцинації, спортивний майданчик та сенсорна кімната для дітей з особливими освітніми потребами, сучасний клас інформатики, HUB-простір під відкритим небом та тротуарні доріжки.

 

Довідка «ВШ»

Нагадаємо, що в 2021 році участь у конкурсі взяли участь 32 громади в 11 областях України. Компанія отримала 667 конкурсних заявок, з яких конкурсна комісія проєкту в кожній окремій громаді вибрала переможців згідно критеріям. Проєкт «Громада своїми руками» трансформувався після приєднання компанії ДТЕК до ініціативи Першої Леді «Бізнес без бар’єрів». Принципи безбар’єрності стали частиною 60% програм і ініціатив, які направляли громади і волонтери на конкурс.

 

Фото автора

 

 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Оцените статью:
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Загрузка...

Тоже интересно!

Знаходить людей і розкриває злочини

Знаходить людей і розкриває злочини

На що здатна бельгійська вівчарка Бєша, яка мешкає в родині павлоградської кінологині Кінологиня з Павлограда …

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: