Суббота , 15 Август 2020
Главная / Новости / Общество / У Павлограді відкрилось «Книжкове містечко» і новий шкільний клас

У Павлограді відкрилось «Книжкове містечко» і новий шкільний клас

У Павлограді відкрилось «Книжкове містечко» і новий шкільний клас
Школярі читають у «смарт-містечку»

Пізнавати світ у «Книжковому смарт-містечку» і вчитися в новому класі тепер можуть павлоградські школярі. У місті презентували чергові проєкти-переможці конкурсу «Громада своїми руками» від компанії ДТЕК та міської ради. І всі вони спрямовані на розвиток дітей в сучасному світі.

Сучасний клас української мови та літератури відкрили в павлоградської школі №17. Облаштували його на порожніх квадратних метрах в коридорі. Звели гіпсокартонні стіни, утеплили підлогу, замінили вікна, закупили меблі та техніку.

У Павлограді відкрилось «Книжкове містечко» і новий шкільний клас
Презентація нового класу в 17-й школі

«Нашим учням дуже подобаються уроки рідної мови, але приміщень для його вивчення в школі на всіх не вистачало. Ось ми і вирішили зробити додатковий клас у великому порожньому коридорі. Потім подали свій проєкт на «Громаду своїми руками» і виграли. Так здійснилася наша мрія, тепер у нас є новенький клас для вивчення української мови та літератури», – розповідає керівник ініціативної групи павлоградської школи №17 Оксана Мисан.

У Павлограді відкрилось «Книжкове містечко» і новий шкільний клас
Сучасний український клас в 17-й школі

«Будемо вивчати нашу «солов’їну мову» в теплі, комфорті та із задоволенням», – додають учні павлоградської школи №17.

А в школі №6 Павлограда тепер є «Книжкове смарт-містечко». Тут розширили стару бібліотеку і переобладнали її в сучасний інформаційний центр з новими книжковими стелажами, яскравими пуфиками, телевізором.

«Ви ж знаєте, хто володіє інформацією, – той володіє світом. Ось ми і вирішили зробити шкільну бібліотеку затишною і комфортною. Створили сучасну модель шкільного бібліотечно-інформаційного центру та назвали «Книжкове містечко». Тепер сюди приходить читати набагато більше дітей, ніж раніше», – говорить керівник ініціативної групи павлоградської школи №6 Ольга Литвиненко.

У Павлограді відкрилось «Книжкове містечко» і новий шкільний клас
«Книжкове смарт-містечко» в 6-й школі

В цьому році в Павлограді в конкурсі «Громада своїми руками» від ДТЕК і міської ради перемогли 27 проєктів. Більшість з них вже реалізовані. І павлоградці далі продовжують активно розвивати і покращувати своє місто. ДТЕК допомагає їм в цьому, тому що компанія – надійний партнер суспільства і точка опори для людей, який завжди підтримує ідеї, і допомагає громадянам поліпшити життя в регіоні.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Оцените статью:
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Загрузка...

Тоже интересно!

Шах, мат и пат от Молодежки ДТЭК Энерго

Шах, мат и пат от Молодежки ДТЭК Энерго

Эти слова знают даже те, кто ни разу не играл в шахматы. А если вы …

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: