Вівторок , 9 Серпень 2022
Головна / Новини / Суспільство / Тільки офіційно оформлений працівник може розраховувати на соціальні гарантії
Тільки офіційно оформлений працівник може розраховувати на соціальні гарантії

Тільки офіційно оформлений працівник може розраховувати на соціальні гарантії

Важливим напрямом діяльності органів виконавчої влади є належний захист трудових прав працівників, детінізація заробітної плати та легалізація трудових відносин.

Одним із пріоритетних напрямків діяльності Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області є профілактична робота та консультування як роботодавців, так і працівників про основні ризики незадекларованої праці.

На теперішній час досить багато випадків, коли працівники підприємств, установ, організацій працюють без оформлення трудових відносин та отримують заробітну плату у «конвертах». Прагнення роботодавця заощадити на сплаті податків призводить до того, що найманий працівник втрачає мінімальні державні гарантії і є соціально незахищеним.

Відділ додержання законодавства про працю у Павлоградському регіоні Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області консультує працівників та роботодавців щодо неприпустимості неофіційного працевлаштування та інформує про найбільш ефективні способи дотримання законодавства про працю в умовах воєнного стану.

Тільки офіційно оформлений працівник може розраховувати на:

  • гарантований державою розмір заробітної плати та її своєчасну виплату;
  • можливість навчання;
  • офіційну відпустку;
  • відпустку для догляду за дитиною;
  • виплати у зв’язку з тимчасовою непрацездатністю;
  • допомогу у разі настання нещасного випадку під час виробничого процесу;
  • соціальне страхування тощо.

Функціонує інформаційний портал – pratsia.in.ua, за допомогою якого можна отримати консультацію з питань законодавства про працю та дізнатись відповіді на найпоширеніші питання.

 

Владислава ЯЛИННА,
в. о. заступника начальника відділу з питань додержання законодавства про працю у Павлоградському регіоні Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області

 

 

 

 

Оцените статью:
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...

Теж цікаво!

Новий потяг на Одесу курсуватиме через Павлоград

Новий потяг на Одесу курсуватиме через Павлоград

Укрзалізниця призначає новий поїзд №288/287 сполученням Харків – Одеса, який дозволить поєднати прямим залізничним сполученням …