Суббота , 28 Май 2022
Главная / Новости / Общество / Споруди та майно закритих шахт можна придбати на Прозорро
Споруди та майно закритих шахт можна придбати на Прозорро
ш. Сташкова

Споруди та майно закритих шахт можна придбати на Прозорро

Нерухоме та рухоме майно шахт Благодатна та імені М. І. Сташкова, які вже відпрацювали свій ресурс, буде продаватися у системі Прозорро, на так званому «голандському аукціоні*» на зниження первинної ціни, що відбудеться 27 січня. Про  це повідомила пресс-лужба ДТЕК Павлоградвугілля.

На онлайн-платформу публічних закупівель виставили три лоти від шахти «Благодатна» і п’ять – від шавхти ім. Сташкова.

Промисловий майданчик шахти «Благодатна» розташований біля села Вербки Павлоградського району. На продаж виставлені надземні споруди: будівлі цехів, складів та майстерень, галерея, свердловина,  бокси для авто, їдальня, техбібліотека, адміністративно-побутовий комплекс, автодиспетчерська, та ін.

Шахта імені М.І. Сташкова розташована у Петропавлівському районі, неподалік села Мар’їна Роща. З нерухомості шахти, крім промислових будівель, можна придбати ще й теплиці загальною площею понад 1,2 тис. кв. м, які є окремим лотом у торгах. Пріоритет буде надано покупцеві, який буде використовувати ці об’єкти у господарській діяльності.

Крім нерухомого майна двох шахт, на продаж виставлені промислові споруди та обладнання: підйомні машини, вентиляторні установки, козловий кран, ваги, платформи, конвеєри, живильники, насоси, калорифери, електроапаратура та апаратура контролю, і таке інше. Детально ознайомитися з кожним лотом можна на сайті Прозорро.

 

Споруди та майно закритих шахт можна придбати на Прозорро
ш. Благодатна

 

Аукціон призначений на 27 січня, до цієї дати приймаються пропозиції від покупців.

Шахти «Благодатна» та ім. М. І. Сташкова завершили видобуток вугілля, тому що відпрацювали свої планові запаси вугілля. Проте промислові будівлі, споруди та обладнання, які перебувають у задовільному стані, ще можуть стати у нагоді малому та середньому бізнес регіону.

* Більше про голландський аукціон через систему «ПРОЗОРРО» дивіться у відео нижче або на Youtube https://www.youtube.com/watch?v=ZrXOPT7PbVk

 

 

 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Оцените статью:
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Загрузка...

Тоже интересно!

Кібервартові області відбили майже 36 тисяч атак

Кібервартові області відбили майже 36 тисяч атак

З початку року ІТ-вартові Дніпропетровщини відбили майже 36 тис. кібератак. Це вдесятеро більше, ніж зазвичай, …

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: