Воскресенье , 10 Декабрь 2023
Головна / Новини / Суспільство / Сьогодні у кожного українця свій фронт і свій «Джавелін»
Сьогодні у кожного українця свій фронт і свій «Джавелін»

Сьогодні у кожного українця свій фронт і свій «Джавелін»

У цьому певен комбайнер Андрій Мікол з дільниці з видобутку вугілля № 5 ШУ ім. Героїв космосу. Нещодавно їхній колектив отримав новенький, сучасний та потужний комбайн УКД 200-500 від машинобудівників CORUM GROUP. За його допомогою шахтарі будуть видобувати вугілля у новій 503 лаві, яку готують до запуску незабаром.

«Ми дуже чекали на такого помічника. Адже за своїми технічними характеристиками ця техніка дуже потужна, підходить для наших гірничо-геологічних умов, має безланцюговий виконавчий робочий орган, який безпечніший та надійніший в експлуатації.

Це буде перший УКД 200-500 на нашій шахті, який замінить комбайн КА 200, що довгі роки вірно служив нашим шахтарям. Будемо дбати і берегти нову техніку, адже розуміємо, як непросто нашій компанії ДТЕК у воєнний час забезпечувати обладнанням наші підприємства», — розповів Андрій Валерійович.

Нагадаємо, нещодавно вперше в історії компанії машинобудівники CORUM GROUP зібрали очисний комбайн УКД 200-500 не на заводі, а безпосередньо на виробничому майданчику шахти за підтримки спеціалістів енергомеханічної служби шахтоуправління.

Сьогодні триває спільна робота вже під землею, де фахівці займаються його налаштуванням та тестуванням. Аби новенький УКД 200-500 працював у лаві, як годинник, безперебійно і безаварійно.

На ШУ ім. Героїв космосу це буде вже третя лава, оснащена комбайном УКД 200-500. Сьогодні на підприємстві працює 6 лав, ще одна готується до роботи.

 

 

 

 

Оцените статью:
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Загрузка...

Теж цікаво!

Новий потяг на Одесу курсуватиме через Павлоград

Новий потяг на Одесу курсуватиме через Павлоград

Укрзалізниця призначає новий поїзд №288/287 сполученням Харків — Одеса, який дозволить поєднати прямим залізничним сполученням …