Пятница , 22 Март 2019
Главная / Новости / Общество / Шановні педагоги, учні шкіл, батьки Західного Донбасу! Дорогі наші випускники!
Артур Мартовицкий

Шановні педагоги, учні шкіл, батьки Західного Донбасу! Дорогі наші випускники!

Разом з завершенням чергового учбового року закінчився ще один дуже важливий етап вашого життя – навчання в школі. Це – радісний день останнього дзвоника, зі щирими привітаннями і найкращими побажаннями, для всіх учнів. А особливо знаменним він є для випускників, як незримий перехід на нову сходинку вже нового, дорослого життя.

За роки навчання в школі ви отримали той фундамент знань, який дозволить вам будувати своє подальше майбутнє, освоїти професії, які ви вже обрали, стати керівниками, бізнесменами, лікарями, шахтарями, будівельниками, непересічними особистостями й просто гарними людьми. Від вас чекають нових, нестандартних рішень економічних і виробничих проблем країни, вам крокувати по новим, ще ніким не пройденим шляхам будівництва нової, європейської України, своїми діями сприяти розвитку науки і техніки, економіки й виробництва, значному підвищенню рівня життя наших співвітчизників. Я впевнений, що ви виправдаєте надії своїх вчителів, батьків і всього суспільства і станете гордістю не тільки нашого шахтарського регіону, а й всієї України. Тому що ви – наше спільне майбутнє.

Самі найтепліші слова вдячності педагогам шкіл за їх професіоналізм, чуйне, уважне ставлення до своїх учнів, за прагнення відкрити перед ними величезний світ знань. Адже від вас, шановні педагоги, багато в чому залежить формування особистості людини, її світогляду та й всього майбутнього.

Шановні вчителі, керівники, учні, випускники учбових закладів, батьки Західного Донбасу! Від усього серця бажаю всім вам мирного неба над головою, особистого щастя, нестримного прагнення до нових знань і життєвих висот, натхнення в досягненні поставлених цілей і будівництві свого найкращого майбутнього!

Артур Мартовицький, народний депутат України

 

 

 

 

 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Оцените статью:
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Загрузка...

Тоже интересно!

Электрослесарь

ДТЭК Шахтоуправлению Терновское на постоянную работу требуются рабочие

ДТЭК Шахтоуправлению Терновское на постоянную работу требуются рабочие, имеющие удостоверения по профессии: электрослесарь подземный, машинист электровоза подземный,горнорабочий по ремонту горных выработок, машинист подземных установок, стволовой подземный, машинист буровой установки.

Комментарии

avatar
  Подписаться  
Уведомление о

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: