Среда , 22 Август 2018
Главная / Новости / Общество / Шановні будівельники, ветерани будівельної галузі Західного Донбасу!
Артур Мартовицкий

Шановні будівельники, ветерани будівельної галузі Західного Донбасу!

Дорогі друзі!

Щиро вітаю вас з чудовим професійним святом – Днем будівельника України!

Значимість вашої професії важко переоцінити. Вашими вмілими руками створені не тільки шедеври архітектурного мистецтва, але й те, що завжди необхідне кожній людині, всьому людству для його життєдіяльності: промислові підприємства, мости, автомобільні й залізничні шляхи, житлові будинки, школи й дитячі садочки, будинки культури, адмінбудівлі, тощо.

Завдяки вашій відданості професії, вмілим рукам і високій кваліфікації, буквально за декілька років наш рідний вугільний регіон Західний Донбас перетворився в затишний, комфортний край з упорядкованими містами і селами з необхідною для сталої роботи промисловості транспортною і соціальною інфраструктурою.

Особлива шана і вдячність ветеранам будівельної галузі нашого регіону, тим, хто впродовж десятиліть створював тут умови для постійного розвитку вугільної, машинобудівної, хімічної, оборонної галузей промисловості, забезпечив працівників і їх сім’ї робочими місцями, комфортним житлом, школами, дитячими садками і іншими необхідними об’єктами соціальної інфраструктури.

Дорогі друзі! Щиро бажаю кожному з вас, вашим рідним і близьким людям мирного неба над головою, здоров’я, щастя, достатку, великої поваги за все, зроблене вами в минулі роки, творчої праці й нових досягнень для подальшого розвитку нашого рідного Західного Донбасу і всієї України!

З глибокою повагою Артур Мартовицький, 
народний депутат України 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Оцените статью:
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Загрузка...

Тоже интересно!

Капитально отремонтировали 14 «забытых» дорог

Капитально отремонтировали 14 «забытых» дорог

С начала года в Павлоградском районе за средства из областного бюджета отремонтировано 14 коммунальных дорог. Об этом информирует ДнепрОГА. «Восстанавливаем инфраструктуру области. Акцент - на дорогах. Впервые за годы независимости техника заходит в небольшие города, поселки и села. Новое покрытие получают «забытые» улицы. Об асфальте там помнят только пенсионеры, следующим поколениям достались одни ямы. Благодаря реформе децентрализации меняем ситуацию.

Комментарии

avatar
  Подписаться  
Уведомление о

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: