Суббота , 28 Май 2022
Главная / Новости / Общество / Шахти та філії ДТЕК Павлоградвугілля оновились до весни

Шахти та філії ДТЕК Павлоградвугілля оновились до весни

З вірою у перемогу в цьому році колективи шахт та філій ДТЕК Павлоградвугілля підготувалися до щорічного огляду-конкурсу з культури виробництва. Звісно ж, у тренді — безпека, чистота, порядок та краса на підприємствах.

Традиційно визначали, що змінилося на краще у порівнянні з минулим роком у виробництві, охороні праці, енергомеханічному та інноваційному напрямках та у соціальній сфері.

Серед шахтоуправлінь перше місце посів колектив ШУ ім. Героїв космосу. Друге – ШУ Дніпровське, третє – ШУ Тернівське. Серед філій перше місце виборов колектив Павлоградвантажтранс, друге – Павлоградська автобаза, третє – ЦЗФ Павлоградська.

«Виробнича культура на наших підприємствах завжди була на високому рівні. Під час війни це ще важливіше, тому що порядок та дисципліна – запорука безперебійної роботи заради збереження енергетичної незалежності України. Тому ДТЕК Енерго, як відповідальна та надійна компанія приділяє особливу увагу розвитку виробничої культури. Усі підприємства готувалися до конкурсу серйозно та якісно. Вдячний колективам за виконану роботу. Переможці отримають грошові премії для заохочення працівників та подальшої підтримки культури виробництва», — наголосив Сергій Воронін, генеральний директор ДТЕК Павлоградвугілля.

 

На ШУ ім. Героїв космосу все до ладу

Переможці конкурсу — шахтоуправління ім. Героїв космосу — вразили комісію ідеально облаштованими та прибраними територіями адміністративно-побутових комбінатів, виробничими майданчиками та ремонтами, що провели у 2021 році. Так підприємству, як і у мирний час, вдається не тільки тримати гідний рівень соціально-побутових умов праці та відпочинку співробітників, а й постійно їх покращувати. Гості відзначили капітально відремонтовані покрівлі трьох адмінбудівель, які потребували оновлення. Також на обох шахтах відбулись ремонти у нарядних дільниць: замінили вікна, стелі, підлогу, придбали нові меблі.

Високою оцінкою члени комісії відзначили стан виробничих підрозділів: механічного, електро- та гідроцехів, гараж-зарядних, будівель головних вентиляторів та інших. Їхні робочі зони облаштовані із застосуванням сучасного освітлення, оздоблені засобами малої механізації. Чистота та порядок на робочих місцях підтримується працівниками згідно з системою 5С.

 

Шахти та філії ДТЕК Павлоградвугілля оновились до весни

 

«Перемога у конкурсі-огляді — це результат наполегливої, багаторічної старанної праці нашої згуртованої команди, а не одноденної підготовки. Кожен з наших працівників на своєму місці щоденно гідно виконує поставлені завдання. І в цьому проявляється справжнє ставлення людей до нашого підприємства. Таких виробничих потужностей, як на «Героях», сьогодні немає на інших шахтах. До прикладу — наш механічний цех і велика кількість гірничо-шахтного обладнання, яке виготовляється нашими спеціалістами. Я пишаюсь нашим колективом, виробництвом, нашою зеленою територією, квітучими садами, побутовими умовами. Ми робимо все можливе, щоб співробітникам було зручно і комфортно! Тому я щиро вітаю колектив з перемогою, дякую за результат і бажаю нових звершень!» — відзначив директор ШУ ім. Героїв космосу Василь Снігур.

 

Війна не стала залізничникам на заваді

Переможці серед філій – залізничники Павлоградвантажтрансу – традиційно дбайливо готувались до огляду-конкурсу.

«У цьому році це, звісно, було складніше, тому що в країні вже третій місяць триває війна, й весь цей час наш колектив прикладає надзусилля, щоб гідно виконувати нашу роботу. І ми продовжуємо працювати, робимо все можливе, аби в країні було вугілля, а значить — була електроенергія.

Що стосується підготовки до конкурсу, то наша команда як завжди з потеплінням приводила до ладу всі території філії. А ще — виконали торішні побажання комісії й на кожному з 73 наших об’єктів з’явилися таблички з назвою кожної локації. Комісія відзначила нашу візуалізацію.

 

Шахти та філії ДТЕК Павлоградвугілля оновились до весни

 

Наша перемога – перше місце серед філій Павлоградвугілля – це дійсно радісна подія для усього колективу залізничників. У ці темні часи промінь світла нам не завадить. Дякую колегам та вітаю з перемогою!

У наступному році теж плануємо брати участь у конкурсі, продовжимо покращувати наше підприємство. Бо завжди є що покращувати, були б на це ресурси та бажання», — розповів Олег Трибіс, директор філії Павлоградвантажтранс ДТЕК Павлоградвугілля.

 

На Павлоградській автобазі чепурились до весни

«Срібні» призери конкурсу-огляду серед філій ДТЕК Павлоградвугілля – Павлоградська автобаза – кажуть, що взялись чепурити території одразу, як потеплішало.

«Нічого особливого ми цього року не робили, усе як зазвичай – колективи кожної з наших колон прибирали сміття, фарбували, білили, висаджували квіти, дерева, кущі, займалися звичним весняним благоустроєм. Трохи більше уваги приділили Павлоградській та Центральній колонам. Тому що в Центральній за зиму в деяких місцях покришилися сходи. І хоча наші спеціалісти вперше самостійно займались їх відновленням, в тому числі вперше шліфували мармурну крихту, вони чудово впорались – сходи, як нові. А в Павлоградській – біля нашої чудової фотозони — жовтого авто Запорожця — ми висадили туї, завезли щебінь, встановили два додаткових ліхтарі та гарний парканчик. Наш артоб’єкт продовжує радувати колег, жителів та гостей Павлограда.

 

Шахти та філії ДТЕК Павлоградвугілля оновились до весни

 

Хочу зазначити, що цього року наш колектив порався з якимсь особливим завзяттям, мабуть, як ніколи робив все без будь-яких нагадувань — всі й кожен. Ця війна нас ще більше згуртувала, ми стали ще дружнішими, сильнішими та міцнішими», — говорить Руслан Култигін, директор філії Павлоградська автобаза ДТЕК Павлоградвугілля.

 

ШУ Дніпровське покращує умови для працівників

А на ШУ Дніпровське, яке стало «срібним» переможцем конкурсу-огляду серед підприємств ДТЕК Павлоградвугілля, оглядову комісію приємно вразив загальний порядок територій шахт. Ідеально прибрані промислові майданчики, виробничі цехи, території автостанції, автостоянки та адміністративно-побутового комбінату. Гості відзначили чистоту та дотримання умов техніки безпеки цеху РЗО, в якому зараз, після капітального ремонту, знаходяться видобувний та прохідницький комбайни. Цех МДР вразив комісію порядком та дбайливим дотриманням робітниками системи 5С Новатор. Окрему високу оцінку отримала пральня шахти «Дніпровська», для якої нещодавно придбали дві промислові пральні машини. Завдяки їх потужності та сучасним технічним характеристикам роби шахтарів будуть пратися краще та швидше.

 

Шахти та філії ДТЕК Павлоградвугілля оновились до весни

 

«Високої оцінки в огляді-конкурсі ми досягли завдяки наполегливій праці всього колективу шахтоуправління. Кожен наш працівник старанно виконує свої трудові обов’язки, гідно ставиться до свого робочого місця, на якому працює щодня. Тому що тільки твоє особливе ставлення та небайдужість до місця, на якому перебуваєш протягом тривалого часу, не допустить травматизм та збереже твоє здоров’я і життя. Хочу висловити подяку всім співробітникам ШУ Дніпровське за добре зроблену командну роботу, за результат, якого досягли всі разом! Потужний крок у покращенні соціально-побутових умов на нашому підприємстві ми зробили. Але планів на майбутнє ще багато. І ми будемо робити все можливе, щоб їх успішно реалізовувати. Щоб наші робітники працювали у затишних та комфортних умовах!» — зазначив Олександр Ангеловський, директор ШУ Дніпровське.

 

Поліна СУВОРОВА, Тетяна КОПИЛОВА, Оксана ПЕТРЕНКО, Вікторія ШКАРУПА

 

 

 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Оцените статью:
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Загрузка...

Тоже интересно!

Кібервартові області відбили майже 36 тисяч атак

Кібервартові області відбили майже 36 тисяч атак

З початку року ІТ-вартові Дніпропетровщини відбили майже 36 тис. кібератак. Це вдесятеро більше, ніж зазвичай, …

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: