Суббота , 28 Май 2022
Главная / Новости / Общество / Прихистили виші та коледжі зі східних регіонів
Прихистили виші та коледжі зі східних регіонів

Прихистили виші та коледжі зі східних регіонів

4 виші та 4 коледжі із Донецької та Луганської областей переїхали на Дніпропетровщину. Їх розмістили в місцевих навчальних закладах. Надали аудиторії, лабораторії, кімнати в гуртожитках. Навчання організовують у дистанційному форматі, повідомили в ДніпрОВА.

«Дніпропетровщина стала другою домівкою не лише для тисяч переселенців із регіонів, охоплених бойовими діями. Область прихистила і заклади освіти. До нас евакуювалися 4 виші та 4 коледжі із Маріуполя, Сєвєродонецька, Слов’янська, Бахмута, Дружківки», – зазначила заступниця голови ДніпроОВА Ольга Горб.

Найбільше колег прийняв Дніпровський національний університет ім. О. Гончара. На його території розмістили Східноукраїнський університет ім. В. Даля, Донбаський педагогічний університет та Горлівський інститут іноземних мов.

На базі Дніпровської політехніки тепер працює Приазовський технічний університет.

«Надали можливість колегам із Маріуполя продовжити освітній процес. Наша економіка потребує молодих фахівців. Тож студенти Приазовського університету мають завершити навчання і отримати дипломи. Завдяки цифровізації це цілком реально зробити дистанційно», – сказав ректор Дніпровської політехніки Олександр Азюковський.

У вишах-переселенцях уже відновили онлайн-навчання.

«Працюємо за розкладом весняного семестру. В доступі онлайн є методичні матеріали, лабораторні заняття. Уже вийшли на зв’язок понад 400 викладачів. Із них у Дніпрі розмістилися майже півсотні. Решта працює дистанційно. Нам допомагають і колеги з Дніпра, Києва, Харкова, Одеси. Вони проводять онлайн-заняття із нашими студентами на волонтерських засадах», – поділилася директорка Навчально-наукового інституту Приазовського державного технічного університету Олена Хаджинова.

На Дніпропетровщину евакуювалися і інші навчальні заклади зі Сходу. Дружківський фаховий коледж, Бахмутський педагогічний коледж, Бахмутський коледж транспортної інфраструктури, Слов’янський хіміко-механічний технікум.

 

Підготувала Ірина СЄРГЄЄВА

 

 

 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Оцените статью:
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Загрузка...

Тоже интересно!

Кібервартові області відбили майже 36 тисяч атак

Кібервартові області відбили майже 36 тисяч атак

З початку року ІТ-вартові Дніпропетровщини відбили майже 36 тис. кібератак. Це вдесятеро більше, ніж зазвичай, …

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: