П’ятниця , 19 Серпень 2022
Головна / Новини / Суспільство / Пiльговий проїзд став доступнiшим
Пiльговий проїзд став доступнiшим

Пiльговий проїзд став доступнiшим

На початку року були внесені зміни щодо отримання проїзних карток для деяких пільгових категорій населення Павлограда.

Так, в Управлінні соціального захисту населення Павлоградської міськради сповістили, що з 1 січня 2022 р. збільшений розмір соціальної пільги для категорій, які користуються персоналізованими електронними картками (пільговим проїздом в міському транспорті), а саме: пенсіонерів за віком; пенсіонерів, які отримують інші види пенсій та осіб з інвалідністю 3 групи.

Ці три категорії населення можуть отримати електронну картку для пільгового проїзду, якщо їх місячний дохід (пенсія, заробітна платня чи допомога по інвалідності) не перевищує суми податкової соціальної пільги. Якщо раніше сума пільги становила 3180 грн та менше, з нового року користуватися пільговим проїздом у міському транспорті зможуть ті, у кого дохід 3470 грн та менше. Нагадаємо, для цих категорій передбачено 16 безкоштовних поїздок на місяць.

Як повідомляють в Управлінні соцзахисту, з початку дії у Павлограді системи пільгового проїзду (з 1 грудня 2019 р.) видано більше 12 тисяч електронних карток, більше 6 тисяч з яких отримали представники саме вищезгаданих трьох категорій.

 

Важливо

Щоб перевірити своє права на користування пільговим проїздом, отримання картки, або у разі втрати старої карти для оформлення нової слід звертатися в Управління за адресою: м. Павлоград, вул. Центральна, буд. 47 (каб. 4) або за тел. (050) 7702809.

 

Ірина СЄРГЄЄВА

 

 

 

Оцените статью:
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...

Теж цікаво!

Новий потяг на Одесу курсуватиме через Павлоград

Новий потяг на Одесу курсуватиме через Павлоград

Укрзалізниця призначає новий поїзд №288/287 сполученням Харків – Одеса, який дозволить поєднати прямим залізничним сполученням …