Понедельник , 25 Июнь 2018
Главная / Новости / Общество / Незабаром самі обиратимемо постачальників житлово-комунальних послуг

Незабаром самі обиратимемо постачальників житлово-комунальних послуг

Минулого четверга Верховна Рада ухвалила у другому читанні законопроект «Про житлово-комунальні послуги».

Це подія не лише для держави, але й пересічних громадян, вважають експерти і політики. Зокрема і народний депутат від 36-го виборчого округу Артур Мартовицький.

«Майже три роки ми – представники різних політичних сил – працювали над вдосконаленням цього законопроекту. Він дуже актуальний та важливий для українського народу, адже має вирішити низку питань, що виникають як у споживачів так й у постачальників комунальних послуг у процесі іх взаємовідносин», – пише парламентарій на своїй офіційній сторінці у Фейсбук. – Добре, що сьогодні законопроект був прийнятий.

Звісно, деякі його норми ще потребують вдосконалення, але ті основи, які у ньому закладені, будуть сприяти процесу реформування сфери житлово-комунальних послуг. Зокрема, конкретизуються аспекти договірних взаємовідносин для того, щоб люди – споживачі ЖК послуг, – могли обирати їх постачальника, розуміти як формується їх вартість та контролювати якість та своєчасність їх надання».

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Оцените статью:
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Загрузка...

Тоже интересно!

Сергей Оринянский

«Я уже тогда знал, что через время буду нужен будущему поколению горняков»

Западный Донбасс богат шахтерскими династиями. Для многих нынешних горняков пример их родителей стал отправной точкой в выборе профессии. На шахте «Павлоградская» одноименного шахтоуправления ДТЭК Павлоградуголь почти 30 лет трудится бригадир ГРОЗ добычного участка № 5 Сергей Оринянский. Окончив школу, он пошел по стопам отца и никогда не жалел об этом.

Комментарии

avatar
  Подписаться  
Уведомление о

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: