Четверг , 14 Декабрь 2017
Главная / Новости / Общество / Незабаром самі обиратимемо постачальників житлово-комунальних послуг

Незабаром самі обиратимемо постачальників житлово-комунальних послуг

Минулого четверга Верховна Рада ухвалила у другому читанні законопроект «Про житлово-комунальні послуги».

Це подія не лише для держави, але й пересічних громадян, вважають експерти і політики. Зокрема і народний депутат від 36-го виборчого округу Артур Мартовицький.

«Майже три роки ми – представники різних політичних сил – працювали над вдосконаленням цього законопроекту. Він дуже актуальний та важливий для українського народу, адже має вирішити низку питань, що виникають як у споживачів так й у постачальників комунальних послуг у процесі іх взаємовідносин», – пише парламентарій на своїй офіційній сторінці у Фейсбук. – Добре, що сьогодні законопроект був прийнятий.

Звісно, деякі його норми ще потребують вдосконалення, але ті основи, які у ньому закладені, будуть сприяти процесу реформування сфери житлово-комунальних послуг. Зокрема, конкретизуються аспекти договірних взаємовідносин для того, щоб люди – споживачі ЖК послуг, – могли обирати їх постачальника, розуміти як формується їх вартість та контролювати якість та своєчасність їх надання».

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Оцените статью:
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Загрузка...

Тоже интересно!

Маленькой жительнице Павлограда нужна помощь

Маленькой жительнице Павлограда нужна помощь

Маленькой героине нашей публикации Олесе Лембей всего 4,5 года, и вот уже 1,5 из них она борется за жизнь. У ребенка обнаружили опухоль - нейробластому забрюшного пространства. О несчастье узнали в июле 2016 г, когда ребенка срочно госпитализировали из-за жалоб на боли в животе и повышенную температуру тела. В местной больнице установили кишечные колики, сбили температуру и отпустили домой. На следующий день температура поднялась снова, и мама обратилась в поликлинику. Педиатр предположила, что это инвазии.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: