Воскресенье , 10 Декабрь 2023
Головна / Новини / Суспільство / Нагороди найкращим до Дня ДТЕК

Нагороди найкращим до Дня ДТЕК

Нагороди найкращим до Дня ДТЕКДо Дня компанії, 6 липня, на наших підприємствах традиційно відбуваються святкові заходи. Але цього року, через війну, повноцінне святкування було б не доречним. Проте головна цінність компанії — це люди. Тож до свята кращі з кращих отримали заслужені нагороди.

На ШУ Першотравенське та Першотравенському ремонтно-механічному заводі директори підприємств вручили нагороди працівникам на ранкових нарадах. За вагомий особистий внесок у розвиток компанії, значні виробничі досягнення, високий рівень професіоналізму сім «першотравенців» отримали Почесні грамоти від компанії.

У ШУ Першотравенському відзначили: Олександра Андрейчука, гірничого майстра дільниці ВТБ-2; Олександра Коршунова, електрослюсаря підземного дільниці підземного електропостачання та ремонту електрообладнання; Андрія Плюта, машиніста підземних установок дільниці конвеєрного транспорту № 2; Віктора Хороша, ланкового гірника очисного вибою дільниці з видобутку вугілля № 1; Олександра Комісарова, ланкового гірника очисного вибою дільниці з видобутку вугілля № 3 та Назаренко Дмитра, прохідника дільниці підготовчих робіт № 4.

 

Нагороди найкращим до Дня ДТЕК
Дмитро Чупіков

 

На ПРМЗ Почесну грамоту ДТЕК Енерго отримав головний інженер Дмитро Чупіков.

Також на ШУ Першотравенське організували тематичну фотозону до Дня народження компанії та виставку творчих робіт співробітників підприємства.

На шахті «Білозерська» відзначили професійний внесок двох шахтарів. Романа Бурлая, начальника дільниці з видобутку вугілля №1, нагородили почесною грамотою ДТЕК за налагодження ефективної роботи оновленої дільниці в умовах війни. А Євгена Неровного, начальника дільниці конвеєрного транспорту №1, нагородили почесною грамотою ДТЕК Енерго за новаторський підхід до роботи та забезпечення безаварійної і надійної роботи всіх видів устаткування.

 

Нагороди найкращим до Дня ДТЕКНа ШУ Дніпровське відзначили співробітників підприємства Почесними грамотами ДТЕК та ДТЕК Енерго. Вітання за вагомий особистий внесок у розвиток компанії, значні виробничі досягнення, високий рівень професіоналізму «дніпровці» приймали під час виробничої наради на шахтоуправлінні.

Олександр Жук, гірник очисного вибою дільниці з видобутку вугілля № 6 ШУ Дніпровське нагороджений Почесною грамотою ДТЕК Енерго. Так була відзначена його вдала розробка стенду для перевірки гідророзподільників РММ 6,3 під навантаженням для запобігання доставки у шахту непрацюючих РММ у цеху ремонту забійного обладнання.

Артем Матірко, машиніст гірничих виїмкових машин, бригадир дільниці підготовчих робіт № 1 отримав Почесну грамоту ДТЕК Енерго за ефективне управління бригадою, завдяки якому команда прохідників у 2021 році підготувала 1621 п. м. гірничих виробок при плані 960 п. м., за 5 місяців поточного року – 503 п. м. при плані 455 п. м.

Олександра Кулагу, начальника дільниці автоматики, зв’язку та інформаційних технологій нагородили Почесною грамотою ДТЕК Енерго за те, що під його керівництвом на дільниці АЗІТ освоюються, впроваджуються та працюють найсучасніші зразки автоматизованої гірничо-видобувної техніки.

Андрій Костромський, машиніст гірничих виїмкових машин дільниці монтажно-демонтажних робіт був нагороджений Почесною грамотою ДТЕК за інноваційну ідею, що дозволила скоротити працевитрати та час кріплення сполучення лава-штрек.

Івана Мішусту, гірника очисного забою дільниці з видобутку вугілля № 6 було нагороджено Почесною грамотою ДТЕК за впровадження ідей операційних покращень з економічним ефектом для підприємства.

 

Нагороди найкращим до Дня ДТЕК
Олександр Аксьонов

У Тернівському ШУ директор підприємства Дмитро Забєлін нагородив найкращих співробітників грамотами компанії ДТЕК та ДТЕК Енерго.

 

Нагороди найкращим до Дня ДТЕК
Олександр Морозюк

 

Почесною грамотою ДТЕК нагороджені: Олександр Морозюк, гірник очисного вибою дільниці із видобутку вугілля № 1; Сергій Корольков, головний інженер шахти «Тернівська»; Олександр Аксьонов, машиніст гірничих виїмкових машин з дільниці МДР; Ігор Ключко, прохідник з ДПР № 3.

 

Нагороди найкращим до Дня ДТЕК
Сергій Корольов

 

Почесною грамотою ДТЕК Енерго нагородили: Олександра Краснікова, гірника очисного вибою дільниці із видобутку вугілля № 5, Тараса Решміда, начальника дільниці ПР № 4; Віталія Іщенко, гірника підземної дільниці ШТ-1

 

Нагороди найкращим до Дня ДТЕК
Олег Садовий (на фото ліворуч)

На ШУ ім. Героїв космосу ранок 6 липня, як і годиться на День народження, почався з теплих слів, привітань та гарного настрою.

За вагомий особистий внесок у розвиток компанії, значні виробничі досягнення, високий рівень професіоналізму та з нагоди Дня народження ДТЕК 8 колег отримали відзнаки:

 

Нагороди найкращим до Дня ДТЕК
Роман Коротіч (на фото ліворуч)

 

Грамотами ДТЕК нагородили: Андрія Пустовойта, гірника очисного вибою дільниці з видобутку вугілля № 3; Євгенія Шаля, машиніста гірничих виїмкових машин дільниці підготовчих робіт № 7; Олексія Шульженка, машиніста гірничих виїмкових машин дільниці підготовчих робіт № 2; Дмитра Рукавишникова, гірника підземного дільниці конвеєрного транспорту № 3.

Грамотами ДТЕК ЕНЕРГО відзначили: Романа Коротіча, гірника очисного вибою дільниці з видобутку вугілля № 4; В’ячеслава Фастівця, електрослюсаря підземного дільниці шахтного транспорту № 1; Ірину Погребняк, керівника департаменту з планування та інвестицій; Олега Садового, заступника механіка дільниці стаціонарного обладнання № 1

 

Нагороди найкращим до Дня ДТЕК
Олег Трибіс

Також були відзначені і працівники допоміжних підприємств ДТЕК Павлоградвугілля.

 

Нагороди найкращим до Дня ДТЕК
Олег Свириденко (на фото ліворуч)

 

За вагомий особистий внесок у розвиток компанії, значні виробничі досягнення, високий рівень професіоналізму та з нагоди Дня народження компанії Почесною грамотою ДТЕК нагородили: Олега Трибіса, директора філії Павлоградвантажтранс ДТЕК Павлоградвугілля, Олега Свириденка, водія автотранспортних засобів Центральної автомобільної колони філії Павлоградська автобаза.

 

Нагороди найкращим до Дня ДТЕК
Сергій Бакумов (на фото ліворуч)

 

Почесною грамотою ДТЕК Енерго нагородили Світлану Коряковцеву, завідувача підприємства громадського харчування їдальні № 29 філії Соцвугілля, Володимира Голуба, машиніста тепловозу філії Павлоградвантажтранс, Сергія Бакумова, водія автотранспортних засобів Павлоградської автомобільної колони філії Павлоградська автобаза, Галину Кухар, машиніста (кочегара) котельні котельного цеху Центральної збагачувальної фабрики філії Павлоградське енергопідприємство, Катерину Малиш, начальника відділу з супроводу договорів філії Павлоградське управління з матеріально-технічного постачання.

Нагороди найкращим до Дня ДТЕК
Володимир Голуб (на фото праворуч)

 

З нагоди Дня компанії головного еколога ЦЗФ Павлоградська Ольгу Полякову відзначили Почесною грамотою ДТЕК Енерго за вагомий особистий внесок у розвиток компанії, значні виробничі досягнення, високий рівень професіоналізму. Ольга супроводжувала реалізацію пілотного проєкту визначення обсягу розміщених відходів вуглевидобутку та вуглезабезпечення на дільниці випереджувальної рекультивації 173 га з використанням безпілотної техніки протягом 2021 року. Реалізація проєкту дає можливість з поточного року виконувати щоквартальні обльоти дроном дільниць рекультивації для безпечного формування породних відвалів.

Нагороди найкращим до Дня ДТЕК

 

Ми приєднуємось до вітань і бажаємо нашій компанії і надалі бути лідером енергетичної галузі України, досягати нових звершень і скорішої перемоги!

 

Маргарита БАТЮШИНА, Олена ВАХМІСТРОВА, Тетяна КОПИЛОВА,
Оксана ПЕТРЕНКО, Поліна СУВОРОВА, Олена УСЕНКО

 

 

 

 

 

Оцените статью:
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Загрузка...

Теж цікаво!

Новий потяг на Одесу курсуватиме через Павлоград

Новий потяг на Одесу курсуватиме через Павлоград

Укрзалізниця призначає новий поїзд №288/287 сполученням Харків — Одеса, який дозволить поєднати прямим залізничним сполученням …